Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 100 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

Творчий звіт «Як у нас на Україні»

Переглядів: 1916
15.03.2018 - 10:06
Творчий звіт «Як у нас на Україні»

14 березня 2018 року відділ музично-теоретичних дисциплін Школи мистецтв міста Бахмута представив свій творчий звіт «Як у нас на Україні».

Проведення звітів у формі народних свят стало вже доброю Шкільною традицією. Цього разу учні і викладачі відділу вирішили пригадати елементи проведення веселого, гомінкого, українського ярмарку. Захід поєднав у собі театралізовані сцени, ігри, музику та народний спів. «Ой, там на веселім базарі», «Від Києва до Лубен», «А я молода на базар ходила», «Ярмарок» у виконанні учнів відділу створили невимушену атмосферу гарного і веселого настрою. Ярмаркові персонажі – щирі господарі та господині, кумедний Явтух і цигани, яскраві костюми та декорації додали заходу особливого національного колориту.

Родзинкою звіту стала жартівлива музична композиція «Ой, ти гарний Семене» у виконанні викладачів Нестеренко К.І. та Баєва Я.Є. у супроводі вокального ансамблю дівчат.

Бурхливі оплески та щирі посмішки слухачів стали справжнім подарунком для юних артистів та їх наставників.

Наприкінці звітної вистави присутніх привітала директор Школи мистецтв Гринь Є.В.. У своїй промові вона зазначила актуальність проведення заходів у формі народних свят, подякувала учням і викладачам за творчість та артистизм, а також побажала натхнення, нових креативних знахідок та ідей.

14 березня 2018 року відділ музично-теоретичних дисциплін Школи мистецтв міста Бахмута представив свій творчий звіт «Як у нас на Україні». 14 березня 2018 року відділ музично-теоретичних дисциплін Школи мистецтв міста Бахмута представив свій творчий звіт «Як у нас на Україні». 14 березня 2018 року відділ музично-теоретичних дисциплін Школи мистецтв міста Бахмута представив свій творчий звіт «Як у нас на Україні». 14 березня 2018 року відділ музично-теоретичних дисциплін Школи мистецтв міста Бахмута представив свій творчий звіт «Як у нас на Україні». 14 березня 2018 року відділ музично-теоретичних дисциплін Школи мистецтв міста Бахмута представив свій творчий звіт «Як у нас на Україні». 14 березня 2018 року відділ музично-теоретичних дисциплін Школи мистецтв міста Бахмута представив свій творчий звіт «Як у нас на Україні». 14 березня 2018 року відділ музично-теоретичних дисциплін Школи мистецтв міста Бахмута представив свій творчий звіт «Як у нас на Україні». 14 березня 2018 року відділ музично-теоретичних дисциплін Школи мистецтв міста Бахмута представив свій творчий звіт «Як у нас на Україні». 14 березня 2018 року відділ музично-теоретичних дисциплін Школи мистецтв міста Бахмута представив свій творчий звіт «Як у нас на Україні». 14 березня 2018 року відділ музично-теоретичних дисциплін Школи мистецтв міста Бахмута представив свій творчий звіт «Як у нас на Україні». 14 березня 2018 року відділ музично-теоретичних дисциплін Школи мистецтв міста Бахмута представив свій творчий звіт «Як у нас на Україні».

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально