Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 36 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Бізнес-гра "Щурячі перегони"

Переглядів: 1211
15.03.2018 - 12:12
Бізнес-гра "Щурячі перегони"

В неділю 11 березня в молодіжному центрі «Перспектива»  відбулась фінансова  бізнес-гра "Щурячі перегони".

 Завдяки Сергію Старцеву, тренеру з великої літери, кожен зміг "здійснити мрію" (нехай і поки в рамках гри), а головне розкрив свої комунікативні здібності і побачив свої недоліки з боку.

Ця захоплююча гра дає можливість прояснити зв`язки між роботою, заробітком, витратами і заощадженнями; зрозуміти ціну грошам і навчитися правильно приймати фінансові рішення. Учасники відточують свої вміння домовлятися, будувати конструктивні переговори і партнерські зв`язки в бізнесі. Критичне, стратегічне і творче мислення невід`ємні в процесі гри, включаються не усвідомлено.

Гра була створена унікальною людиною - бізнесменом, інвестором, письменником і викладачем фінансової грамотності Робертом Кіосакі та адаптована під сучасні реалії.

11 березня в молодіжному центрі «Перспектива» відбулась фінансова бізнес-гра "Щурячі перегони". 11 березня в молодіжному центрі «Перспектива» відбулась фінансова бізнес-гра "Щурячі перегони". 11 березня в молодіжному центрі «Перспектива» відбулась фінансова бізнес-гра "Щурячі перегони". 11 березня в молодіжному центрі «Перспектива» відбулась фінансова бізнес-гра "Щурячі перегони". 11 березня в молодіжному центрі «Перспектива» відбулась фінансова бізнес-гра "Щурячі перегони". 11 березня в молодіжному центрі «Перспектива» відбулась фінансова бізнес-гра "Щурячі перегони". 11 березня в молодіжному центрі «Перспектива» відбулась фінансова бізнес-гра "Щурячі перегони".

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально