Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 71 гість.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Допомагаємо разом

Переглядів: 891
16.03.2018 - 14:20
Допомагаємо разом

 І сьогодні переселенці в повсякденному житті продовжують  стикатися з численними проблемами – доступом до соціальних послуг, пошуком житла, влаштуванням дітей до дитсадків та шкіл, а найбільше  - з питанням працевлаштування та інтеграції в нову місцеву громаду. Враховуючи специфіку та  всі непрості проблеми цієї категорії населення фахівці служби зайнятості намагаються допомогти внутрішньо переміщеним особам в вирішенні  життєвих проблем та залучають до цього процесу своїх соціальних партнерів. 

15 березня 2018 року в Артемівському МЦЗ, в рамках роботи Центру розвитку підприємництва, відбулася зустріч внутрішньо переміщених осіб як з числа безробітних, що перебувають на обліку в центрі зайнятості, так   і з числа зайнятого населення з представниками двох давніх соціальних партнерів: Данської Ради в справах Біженців та Бахмутським  бюро правової допомоги Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Юрист Данської Ради в справах Біженців Кристина Маликова презентувала три грантових програми з підтримки внутрішньо переміщених осіб та місцевого населення :

  • Програма підвищення конкуренто­спроможно­сті на ринку праці ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні» ;
  • Програма надання бізнес-грантів на початок нового та відновлення або розширення існуючого бізнесу»
  • «Програма створення робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні».

Учасники семінару зацікавилися наданою інформацією, ставили багато запитань, на які отримали вичерпні відповіді.

Начальник Бахмутського  бюро правової допомоги Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Болотюк торкнулася нагального для внутрішньо переміщених осіб питання- надання соціальної та фінансової підтримки внутрішньо переміщеним особам. Оксана Болотюк розповіла  про проект Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву "Доступне житло", а саме які документи необхідні для участі в проекті, критерії відбору учасників, об’єкти, які беруть участь у проекті та нюанси, які необхідно знати учасникам. Також Оксана Болотюк  нагадала  про прийняття Закону України "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях" та пов’язані із ним зміни для ВПО та осіб, які постраждали від збройного конфлікту в Україні. Учасникі заходу отримали буклети сиcтеми БПД  та проекту Мін'юсту "Я маю право"

Подібні зустрічі дозволяють вразливим категоріям населення знайти шляхи для вирішення власних соціальних проблем та за рахунок обєднання зусиль служби зайнятості та громадських організацій ефективно підтримувати людей, що опинились в ситуації тривалої життєвої кризи в  умовах економічних негараздів.

15 березня 2018 року в Артемівському МЦЗ відбулася зустріч ВПО з представниками Данської Ради в справах Біженців та Бахмутським  бюро правової допомоги Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально