Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 36 гостей.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Відбулася прес-конференція щодо початку проекту для активізації студентської молоді Бахмута "Школа юного громадянина"

Переглядів: 1454
20.03.2018 - 14:32
Відбулася прес-конференція щодо початку проекту для активізації студентської молоді Бахмута "Школа юного громадянина"

19 березня 2018 року, о 14.00, у приміщенні молодіжного центру "Перспектива" відбулася прес-конференція щодо початку проекту для активізації студентської молоді Бахмута "Школа юного громадянина". Представники вузів міста дізнались про етапи проекту,  поділилися враженнями про досвід минулого року. 

Громадська організація «БАХМУТСЬКА ФОРТЕЦЯ», у партнерстві з Управлінням молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської ради, розпочинає проект "Школа юного громадянина", який виконується в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI ІІ), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Метою проекту є підвищення громадянської активності студентської молоді.

Даний проект стартує вдруге. Координатори проекту розповіли про активності в минулому році. Більше 400-ста студентів дізнались про роботу місцевого самоврядування, найактивніші навчились складати проекти, реєструвати місцеві ініціативи за допомогою офіційного он-лайн ресурсу петицій. Декілька з ідей сформованих учасниками «Школи юного громадянина» були втілені у життя - будівництво еко-зупинки, будівництво сцени для музичних заходів у міському парку, відкриття автобусного маршруту. Студенти обговорювали важливість участі у виборах національного та місцевого рівня, представляли свої передвиборчі програми в якості кандидатів у місцеву раду, обрані аудиторією «депутати» отримали в якості подарунків флешки. Переможці конкурсу есе «Чому важливо бути активним громадянином?» завітали на пленарне засідання Бахмутської міської ради, потрапили на екскурсії в соляні шахти, побували у Києві, де відвідали Верховну Раду, будинок Уряду, Межигір'я, офіси громадських організацій.

Новий проект, що почався в березні і закінчиться у жовтні також починається з проведення інтерактивних семінарів про устрій місцевого самоврядування. Студенти, які будуть активно брати участь у навчанні та грі «Вибори», отримають у подарунок флешки. Активні учасники візьмуть участь у триденному тренінгу, що відбудеться у мальовничому Святогірську, де їх очікує і навчальна і розважальна програма. 16 студентських лідерів, обраних в вузах, відвідають місто Суми, де обміняються досвідом зі студентським самоврядуванням.

Проект передбачає фінансову підтримку. Три студентські ініціативи отримують кошти на реалізацію від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у розмірі 15 тисяч доларів США. Також, під час реалізації проекту з березня по листопад будуть проходити два 2студентські форуми, міська акція – флеш-моб «Кожний голос важливий!».

Один з лідерів студентського руху в Бахмуті, студент інязу і учасник попередньої «Школи юного громадянина» Аркадій Петросян розповів свої враження про участь в проекті:

«Вважаю, що ці дуже корисно, а особливо для тих студентів, що цікавляться місцевим самоврядуванням та політичною кар’єрою. Мені особисто це важливо. Сподобалось брати участь і в уроках і в конкурсах. Я був одним з переможців, які їздили в Київ. Це не тільки досвід спілкування, можливість розважитись, але й соціальний капітал. Мені довелося у справах звертатися до Всеукраїнської організації, виявилося, що ми вже знайомі, і познайомилися як раз під час візиту по проекту «Школа юного громадянина». Це дуже спростило нашу взаємодію», - підкреслив Аркадій.

За додатковою інформацією можна звертатись за телефоном:

Тел.0503479076, Олена

Відбулася прес-конференція щодо початку проекту для активізації студентської молоді Бахмута "Школа юного громадянина"Відбулася прес-конференція щодо початку проекту для активізації студентської молоді Бахмута "Школа юного громадянина"Відбулася прес-конференція щодо початку проекту для активізації студентської молоді Бахмута "Школа юного громадянина"Відбулася прес-конференція щодо початку проекту для активізації студентської молоді Бахмута "Школа юного громадянина"Відбулася прес-конференція щодо початку проекту для активізації студентської молоді Бахмута "Школа юного громадянина"Відбулася прес-конференція щодо початку проекту для активізації студентської молоді Бахмута "Школа юного громадянина"Відбулася прес-конференція щодо початку проекту для активізації студентської молоді Бахмута "Школа юного громадянина"

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально