Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 81 гість.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Виховуємо креативність у дітей дошкільного віку

Переглядів: 12112
27.10.2011 - 10:04
Виховуємо креативність у дітей дошкільного віку

18 жовтня 2011 року в дошкільному навчальному закладі комбінованого типу № 49 «Кріпиш» пройшло перше засідання психолого-педагогічного клубу «Інтелектуальна мозаїка».

Розвиток креативності набуває сьогодні великого значення тому, що вона є базовою якістю особистості, центральною характеристикою. Тому і тема засідання клубу обрана не випадково – «Особливості виховання креативності у дітей дошкільного віку».  

Базова програма розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі» вперше в освітньому просторі України заявила креативність як одну з пріоритетних ліній розвитку дошкільника, тому основними завданнями методичного заходу із педагогами міста були - привернути увагу педагогів на лінію розвитку дошкільників, яка була відсутня в попередніх програмах навчання та виховання, але є актуальною; дати поняття про «творчість» і «креативність»; виробити стратегію по створенню в дошкільному закладі оптимальних умов для розвитку креативності дошкільнят.

Методист відділу освіти міського методичного кабінету Рибалко І.Ю. ознайомила присутніх з сучасними тенденціями розвитку творчих здібностей у дошкільників, презентувала новий методичний посібник «Розвивайко», внесла пропозицію по його доповненню наробками педагогів з нашого міста. Керівники клубу, вихователь-методист  дошкільного навчального закладу №49 Рязанцева В.В. та практичний психолог Доля І.В., ознайомили педагогів міста з основними стадіями розвитку креативних здібностей у дітей дошкільного віку, сумісно склали картотеку творчих ігор та вправ з інноваційними технологіями.

тема засідання психолого-педагогічного клубу «Інтелектуальна мозаїка» – «Особливості виховання креативності у дітей дошкільного віку».тема засідання психолого-педагогічного клубу «Інтелектуальна мозаїка» – «Особливості виховання креативності у дітей дошкільного віку».тема засідання психолого-педагогічного клубу «Інтелектуальна мозаїка» – «Особливості виховання креативності у дітей дошкільного віку».тема засідання психолого-педагогічного клубу «Інтелектуальна мозаїка» – «Особливості виховання креативності у дітей дошкільного віку».

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально