Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 17 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

Всеукраїнська благодійна акція «Почуй світ»

Переглядів: 986
22.03.2018 - 12:22
Всеукраїнська  благодійна акція «Почуй світ»

З 02 по 22 квітня поточного року в Україні буде проводитися ХІІІ Всеукраїнська благодійна акція Всеукраїнського благодійного Фонду «Серце до серця» - «Почуй світ». 

Головною метою акції є збір коштів для дітей з вадами слуху, придбання медичного обладнання для сурдологічних центрів області.

Просимо небайдужих звертати увагу на «скриньки добра», розташовані в медичних закладах м.Бахмута, та надати посильну матеріальну допомогу.

Самостійно зробити благодійний внесок, не відвідуючи медичний заклад, можна за наступними реквізитами: р/р 2600501306399  в ПАТ «Кредобанк», МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227. Найменування платежу: «Для Донецької області. Благодійний внесок для закупівлі медичного обладнання».

Також є можливість зробити внесок онлайн на сайті http://www.sercedoserca.com.ua/ua/oblasti/ у рубриці «Зробити внесок онлайн».

Відповідальна за підготовку та проведення акції - головний позаштатний спеціаліст Управління охорони здоров’я Бахмутської міської рад з педіатрії Крамаренко Ольга Вікторівна.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально