Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 20 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Представники Бахмута на Дні відкритих дверей у Новопечерській школі

Переглядів: 1764
26.03.2018 - 13:16
Представники Бахмута на Дні відкритих дверей у Новопечерській школі

24 березня у м.Києві відбулася неймовірна освітня подія - День відкритих дверей для освітян України у Новопечерській школі.

Новопечерська  школа - це новітній заклад освіти, який культивує європейський світогляд та національну свідомість. Це заклад, який поєднує традиції української класичної освіти та міжнародних інноваційних технологій.

До школи приїхали освітяни з усієї України. З метою ознайомлення з організацією освітнього процесу цього закладу, формами та методами навчання, отримання нового досвіду захід відвідала і методист міського методичного кабінету Управління освіти Бахмутської міської ради Інна Астапова, яка мала можливість послухати доповіді від ТОП-5 вчителів української делегації про Global Teacher Prize 2018 (Дубаї) «Як підготувати учнів до викликів 2030 року», отримати корисні поради з освітньої кінезіології від керівника початкової школи Марини Пристінської, взяти участь в майстер-класах щодо сучасних технологій викладання англійської мови, які провів британець Бен Парті. Багато цікавих та креативних ідей  знайшла  під час екскурсії школою. Своїми враженнями та ідеями щодо оновлення освітнього процесу у місті методист планує поділитися під час зустрічей з педагогами міста.

Представники Бахмута на Дні відкритих дверей у Новопечерській школі Представники Бахмута на Дні відкритих дверей у Новопечерській школі Представники Бахмута на Дні відкритих дверей у Новопечерській школі Представники Бахмута на Дні відкритих дверей у Новопечерській школі

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально