Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 46 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

«Зупинимо туберкульоз»

Переглядів: 1947
30.03.2018 - 09:33
«Зупинимо туберкульоз»

Проблема туберкульозу серед дітей та підлітків є надзвичайно актуальною, оскільки ця вікова категорія за своїми анатомо - фізіологічними особливостями є найбільш чутливою до туберкульозної інфекції, в десятки разів вразливіша щодо ризику зараження і захворювання на цей недуг, ніж дорослі.

У школах та вищих навчальних закладах  фахівцем із соціальної роботи Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  протягом місяця до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, а також з метою профілактики було проведено ряд бесід, консультацій, відео-лекторіїв «Зупинимо туберкульоз». Метою акції стало інформування учнів та студентської молоді щодо профілактичних дії для запобігання захворюваності туберкульозом. Роз’яснено, що захворюванню сприяють шкідливі звички, зокрема паління тютюну. Всі учасники отримали інформаційно-просвітницькі буклети «Що необхідно знати аби захистити себе від туберкульозу?».

Туберкульоз – актуальна проблема сьогодення. Відповідальне ставлення до свого організму та активна участь населення у здійсненні профілактики дає можливість для укріплення та збереження здоров’я.

У школах та вищих навчальних закладах до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, а також з метою профілактики було проведено ряд бесід, консультацій, відео-лекторіїв   «Зупинимо туберкульоз».У школах та вищих навчальних закладах до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, а також з метою профілактики було проведено ряд бесід, консультацій, відео-лекторіїв   «Зупинимо туберкульоз».У школах та вищих навчальних закладах до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, а також з метою профілактики було проведено ряд бесід, консультацій, відео-лекторіїв   «Зупинимо туберкульоз».У школах та вищих навчальних закладах до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, а також з метою профілактики було проведено ряд бесід, консультацій, відео-лекторіїв   «Зупинимо туберкульоз».

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально