Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 93 гостя.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Перестало битися серце Олександра Мартинова

Переглядів: 952
03.04.2018 - 14:09
Перестало битися серце Олександра Мартинова

1 квітня спортивна громадськість Бахмута зазнала непоправної втрати – на 69-му році життя помер Олександр Васильович Мартинов, заслужений тренер України зі стрільби кульової.

З 1984 року Олександр Мартинов працював старшим тренером відділення стрільби кульової КДЮСШ міста Бахмута. За свою трудову діяльність підготував 2 майстрів спорту міжнародного класу, 10 майстрів спорту, більше 40 кандидатів у майстри спорту. Його вихованці неодноразово ставали переможцями і призерами всеукраїнських та міжнародних змагань, серед них – Лариса Ковальова, Олександр Мартинов, Володимир Сєроштан, Артем Правденко, Дмитро Латиш, Олена Гончарова, Олена Дурнєва, Олексій Колесник і багато інших.

За особисті високі спортивні досягнення, виховання спортсменів високого міжнародного рівня в 1991 році Мартинову було присвоєне звання «Заслужений тренер України». Нагороджувався пам’ятною медаллю, Почесними грамотами і дипломами Артемівської міської ради, Держкомспорту України, ЦР СТ «Спартак», ДОСААФ.

Люди, які оточували Олександра Васильовича, пам’ятають його як істинного патріота своєї справи, чуйного та мудрого товариша. Його професійність, енергійність, відповідальність завжди будуть прикладом для колег.

За свою довгу трудову біографію Олександр Мартинов вніс гідний вклад в життя м. Бахмута, Донецького регіону та України в цілому та назавжди залишиться в пам’яті людей, які знали його.

Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради висловлює щирі співчуття рідним та близьким Олександра Васильовича

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально