Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 29 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Бібліотечний урок «По дорозі до країни книг»

Переглядів: 1106
04.04.2018 - 13:52
Бібліотечний урок «По дорозі до країни книг»

5 квітня 2018 року до бібліотеки-філіалу № 2 завітали учні 6-Г класу загальноосвітньої школи № 18 на бібліотечний урок «По дорозі до країни книг», присвячений Міжнародному Дню книги.

З самого початку діти поринули в книжковий світ. Вони дізналися якою була перша книга, що таке папірус та пергамент, вивчили елементи книги та закріпили це на практиці. Кожен з них знаходив в книзі анотацію, форзац тощо. Звучали скоромовки, прислів’я та загадки про книгу.

Гра «Літературні грінки» змусила дітей згадати автора назву та головного героя книг. І правильно підібрати ці три складові, які були написані на різнокольоровому папері. До уваги дітей була представлена тематична полиця «Книжкові лабіринти» та новинки дитячої літератури, які вони із задоволенням взяли почитати.

5 квітня 2018 року до бібліотеки-філіалу № 2 завітали учні 6-Г класу загальноосвітньої школи № 18 на бібліотечний урок «По дорозі до країни книг», присвячений Міжнародному Дню книги. 5 квітня 2018 року до бібліотеки-філіалу № 2 завітали учні 6-Г класу загальноосвітньої школи № 18 на бібліотечний урок «По дорозі до країни книг», присвячений Міжнародному Дню книги.

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально