Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 19 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

«Пакт Реріха» – мир через культуру

Переглядів: 470
16.04.2018 - 09:55
«Пакт Реріха» – мир через культуру

13 квітня 2018 року, напередодні Міжнародного дня культури, у центральної міській бібліотеці відбулась святкова зустріч, присвячена 83 річниці «Пакту Реріха» (Договору «Об охране художественных и научных учреждений и исторических памятников»).

Спеціаліст бібліотеки Голопьорова В. І. привітала присутніх зі знаменною датою, і розповіла про важливість відзначення її  для світової спільноти, про особливу значимість Пакту в період воєнних конфліктів, представила матеріали книжкової виставки «Пакт Реріха» – мир через культуру».

Член Бахмутського відділення Реріховського товариства Букреєва О.Г. познайомила учасників зібрання з історією написання та підписання цього важливого правового Акту, направленого на захист культурних цінностей.

Керівник товариства Бак В.Ф. підготувала цікаву презентацію про українську культуру як ціннісну та духовну основу нації.

Всі присутні були єдині в бажанні миру на Землі, який є підґрунтям для збереження духовних та матеріальних скарбів народів світу.

13 квітня 2018 року, напередодні Міжнародного дня культури, у центральної міській бібліотеці відбулась святкова зустріч, присвячена 83 річниці «Пакту Реріха»

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально