Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 21 гість.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

«Іду на мир» - книга про мир, війну та… любов

Переглядів: 423
20.04.2018 - 17:22
«Іду на мир» - книга про мир, війну та… любов

«Миру й любові Вам і Україні!» - такий автограф залишила на форзаці своєї книги «Іду на мир» Ольга Кирилюк, яка в супроводі офіцерів групи ЦВС «CIMIC Bahmut» завітала 18 квітня до Бахмутської школи №10.

Учні 10 класу й учитель української мови та літератури Олена Гордієнко мали щасливу нагоду познайомитись із чарівною жінкою,  письменницею, кандидатом філологічних наук, доцентом, викладачем факультету філології та журналістики Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка та з перших уст дізнатись із передісторією написання книги, з прототипами героїв та їхніми реальними історіями.

Пані Ольга розказала вражаючі факти з життя Вадима Довгорука та Вадима Свириденка - військових, які, отримавши серйозні поранення в зоні АТО, змогли не зламатися, вистояти й продовжувати жити заради миру та добробуту інших. Саме такі реальні історії та спілкування авторки зі студентами, що стали на захист нашої країни в тяжкі часи гібридної війни, лягли в основу книги «Іду на мир».

Письменниця не лише анонсувала свій твір, а наочно продемонструвала учням, яку роль відіграють слова, меми в пропаганді та інформаційних війнах. Ольга Кирилюк змогла залучити учнів до сучасної української прози, яскраво продекламувавши кілька сторінок з презентованої книги.

Наостанок авторка подарувала декілька примірників роману найактивнішим слухачам, залишивши на форзаці кожної книги автографи з побажаннями миру, злагоди, любові та особистого зростання.

«Іду на мир» - книга про мир, війну та… любов«Іду на мир» - книга про мир, війну та… любов«Іду на мир» - книга про мир, війну та… любов«Іду на мир» - книга про мир, війну та… любов

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально