Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 34 гостя.

Рекомендуємо

Презедент України

Вітаємо учня школи №12 м.Бахмута з перемогою у конкурсі «ІTalent»!

Переглядів: 1889
25.04.2018 - 09:01
Вітаємо учня школи №12 м.Бахмута з перемогою у конкурсі «ІTalent»!

У суботу 21 квітня 2018 року Українським державним центром позашкільної освіти спільно з ГО «Київський Інтелект Клуб» у приміщенні CitrusHUB на Хрещатику проводився фінальний (очний) тур Всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій для дітей та молоді «ІTalent».

Вітаємо Алієва Дениса, учня 10-А класу Бахмутської школи №12, який посів призове третє місце у номінації «Апаратно-програмна розробка».

На заочному турі, який проводився у березні, Денис разом із педагогом-наставником Оленою Демченко представили платформу "Vector" для створення своїх проектів і електронних пристроїв, навчання дітей та дорослих робототехніці. За підсумками по області робота зайняла перше місце та була заявлена на фінальний (очний) тур.

Під час захисту роботи у Києві Денис акцентував увагу на широкому колі можливостей платформи, яка побудована на базі Arduino.

Переможці конкурсу отримали медалі, сертифікати на придбання гаджетів у CitrusHUB та різноманітну периферію до комп’ютерної техніки. Бажаємо учасникам та призерам творчого натхнення, успіхів та перемог у майбутньому!

 

У суботу 21 квітня 2018 року проводився фінальний (очний) тур Всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій для дітей та молоді «ІTalent». У суботу 21 квітня 2018 року проводився фінальний (очний) тур Всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій для дітей та молоді «ІTalent». У суботу 21 квітня 2018 року проводився фінальний (очний) тур Всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій для дітей та молоді «ІTalent». aliev_italent

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально