Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 75 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

«Врятуємо Землю разом»

Переглядів: 1667
26.04.2018 - 08:22
«Врятуємо Землю разом»

Напередодні Всесвітнього Дня Землі середня ланка учнів шкіл міста взяла участь у тематичному еко-квесті, який був підготовлений педагогами Бахмутського міського Центу дітей та юнацтва.

Кожна команда згідно умов заходу заздалегідь підготувала для себе назву, девіз та обрала капітана. Отримавши у актовому залі маршрутні листи діти відправилися у подорож по станціях-кабінетах із назвами: «У світи природи», «Еко-мода», «Екологічний етюд», «Парфумер», «Сонячний дім», «Врятуй планету».

За допомогою завдань кожної станції діти змогли краще зрозуміти проблеми охорони оточуючого середовища,навчитися використовувати різноманітну сировину не тільки за її прямим призначенням, подружитися та працювати на швидкість не втрачаючи при цьому якості виконання та здорового оптимізму.

Під час відвідування кожної станції діти збирали складові «ключа»-малюнка-«пазла». Після проходження квесту діти зрозуміли, що «ключ» вони мають один, адже вирішення екологічних проблем - це спільна справа.

Об’єднавшись, капітани команд з’єднали частинки пазлів та отримали цілісну картину, на якій було зображено нашу квітучу планету. Усім учасникам було запропоновано підтримати Землю за допомоги символічних «долоньок». Кожна із них мала свій колір та значення: жовтий колір, помаранчевий - все пройшло відмінно, хочу ще раз взяти участь в іншому квесті, зелений колір, синій - було цікаво, але треба було подумати, допустив кілька помилок, червоний колір - було важко, незрозуміло і не цікаво.

Слід зазначити,що червоної долоньки не обрав ніхто з присутніх. Дітям та дорослим сподобалася ідея подібних заходів. За участь у заході учні отримали сертифікати Бахмутського міського Центра дітей та юнацтва та гарний настрій на весь день.

Напередодні Всесвітнього Дня Землі середня ланка учнів шкіл міста взяла участь у тематичному еко-квесті, який був підготовлений педагогами Бахмутського міського Центу дітей та юнацтва. Напередодні Всесвітнього Дня Землі середня ланка учнів шкіл міста взяла участь у тематичному еко-квесті, який був підготовлений педагогами Бахмутського міського Центу дітей та юнацтва.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально