Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 21 гість.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Екологічний фестиваль «Green Way»

Переглядів: 158
04.05.2018 - 15:48
Екологічний фестиваль «Green Way»

Міський парк культури та відпочинку четвертого травня гомонів, співав і голосно сміявся, а причиною цих веселощів став екологічний фестиваль «Green Way», який організувало Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради для молоді міста.

З 16.00 усі бажаючі мали змогу взяти участь в майстер-класі із виготовлення панно із вторинної сировини в стилі стім-панк, висадити власну екосистему у перегорілих лампах розжарювання, пограти в твістер та кросмінтон.

О 17.00 начальник Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради Людмила Олексіївна Махничева привітала всіх присутніх та нагородила грамотами Бахмутської міської ради  навчальні заклади та представників Студентської ради міста за активну участь в організації та проведенні екологічної акції «Дозвілля без шкоди для довкілля», яка проходила в березні-квітні поточного року.

Потім  на  всіх присутніх  чекали веселі та пізнавальні конкурси і концерт за  участю  творчих  колективів  Бахмутського  міського  центру  культури  да дозвілля  ім. Є. Мартинова,  солістів Бахмутського  коледжу  мистецтв    ім. І. Карабиця, Горлівського інституту іноземних мов. Найактивніший учасник конкурсів отримав екологічний приз – корзину фруктів.

Міський парк культури та відпочинку четвертого травня гомонів, співав і голосно сміявся, а причиною цих веселощів став екологічний фестиваль «Green Way»Міський парк культури та відпочинку четвертого травня гомонів, співав і голосно сміявся, а причиною цих веселощів став екологічний фестиваль «Green Way»Міський парк культури та відпочинку четвертого травня гомонів, співав і голосно сміявся, а причиною цих веселощів став екологічний фестиваль «Green Way»Міський парк культури та відпочинку четвертого травня гомонів, співав і голосно сміявся, а причиною цих веселощів став екологічний фестиваль «Green Way»Міський парк культури та відпочинку четвертого травня гомонів, співав і голосно сміявся, а причиною цих веселощів став екологічний фестиваль «Green Way»Міський парк культури та відпочинку четвертого травня гомонів, співав і голосно сміявся, а причиною цих веселощів став екологічний фестиваль «Green Way»Міський парк культури та відпочинку четвертого травня гомонів, співав і голосно сміявся, а причиною цих веселощів став екологічний фестиваль «Green Way»

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально