Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 2 користувача та 66 гостей.

Рекомендуємо

Огляд-конкурс облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота»

Переглядів: 1381
07.05.2018 - 16:45
Огляд-конкурс облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота»

Завершується міський огляд-конкурс облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота» до весняно-літнього періоду. На цей час в огляд-конкурсі прийняло 2950 осіб це складає  3,8% до загальної кількості населення.  

Значення цього традиційного заходу не можливо переоцінити. У ході огляд-конкурсу  учні, студенти, батьки, робітники стадіонів, комунальних підприємств облаштовували території майданчиків, проводили  ремонти спортивного обладнання, перевіряли технічний стан обладнання.

Несприятливі погодні умови декілька здвинули  строки робіт, так що на спортивних майданчиках загальноосвітніх шкіл, вищих навчальних закладів, житлово-комунальних підприємств потребувало оперативності, доброї організації  робіт.

Але, є і проблеми. Наприклад, на деяких майданчиках для ігрових видів спорту за місцем проживання зруйноване огородження, але коштів у комунальних підприємств для його ремонту не  вистачає.

Члени організаційного комітету  огляд-конкурсу продовжує перевіряти стан 50 майданчиків:  за місцем проживання (14), навчання (28) та в місцях масового відпочинку населення (8).

По висновкам огляд-конкурсу переможці та призери  у вересні до Дня фізичної культури та спорту міста Бахмута будуть нагороджені грамотами Управління з питань фізичної культури та спорту, кубками та  спортивним інвентарем.

 

Завершується міський огляд-конкурс облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота» до весняно-літнього періоду. На цей час в огляд-конкурсі прийняло 2950 осіб це складає 3,8% до загальної кількості населення.  Завершується міський огляд-конкурс облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота» до весняно-літнього періоду. На цей час в огляд-конкурсі прийняло 2950 осіб це складає 3,8% до загальної кількості населення.  Завершується міський огляд-конкурс облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота» до весняно-літнього періоду. На цей час в огляд-конкурсі прийняло 2950 осіб це складає 3,8% до загальної кількості населення.  Завершується міський огляд-конкурс облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота» до весняно-літнього періоду. На цей час в огляд-конкурсі прийняло 2950 осіб це складає 3,8% до загальної кількості населення.  Завершується міський огляд-конкурс облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота» до весняно-літнього періоду. На цей час в огляд-конкурсі прийняло 2950 осіб це складає 3,8% до загальної кількості населення.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально