Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 157 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

«День профілактики та популяризації здорового способу життя»

Переглядів: 476
14.05.2018 - 09:01
«День профілактики та популяризації здорового способу життя»

З метою ефективного співробітництва установ та організацій, які проводять профілактичну  роботу  серед підлітків, 11.05.2018 року  службою у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради спільно з зацікавленими організаціями та установами проведено профілактичний захід «День профілактики та популяризації здорового способу життя» у Бахмутській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 7.

В рамках зазначеного заходу учням 7,8 та 9 класів спеціалістом служби у справах дітей була роз’яснена Конвенція ООН про права дитини, фахівцем із соціальної роботи Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведена бесіда щодо попередження насильства в сім’ї, спеціалістом з санітарно – просвітницької роботи КЗОЗ «Бахмутська центральна районна лікарня» надані роз’яснення щодо профілактики захворювань щлунково – кишкового тракту.

З хлопчиками 8 та 9 класів проведена бесіда лікарем – венерологом КЛПУ «Міський шкірно – венерологічний диспансер м. Бахмут» на тему «Профілактика шкірно – венерологічних захворювань, які передаються статевим шляхом» і з дівчатами старших класів лікарем акушером – гінекологом кабінету планування сім’ї КЗОЗ «Бахмутська централь районна лікарня» проведена бесіда на тему «Гігієна та профілактика гінекологічних захворювань у дівчат».

В наступному навчальному році буде продовжено співробітництво служби у справах дітей з управліннями, установами та організаціями, які проводять роботу щодо  популяризації здорового способу життя і попередження негативних проявів у підлітковому середовищі. Спільною профілактичною роботою  планується охопити всі загальноосвітні школи міста Бахмут.

«День профілактики та популяризації здорового способу життя»«День профілактики та популяризації здорового способу життя»«День профілактики та популяризації здорового способу життя»

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально