Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 30 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

5 років натхнення «Фантазії»

Переглядів: 876
14.05.2018 - 15:46
5 років натхнення «Фантазії»

12 травня 2018 року концертний зал Школи мистецтв міста Бахмута гостинно прийняв у свої обійми шанувальників вокально-хорового мистецтва. Відбувся звітний концерт дитячого хорового колективу «Фантазія» (керівник Вікторія Коваленко, концертмейстер Ярослав Баєв) ,який пройшов під ліричною назвою «Від усієї нашої дитячої душі, або 5 років натхнення «Фантазії».

Хвилини очікування виступу, гомін слухацької зали, квіти, гості і, нарешті, у залі запанувала тиша, зазвучали фанфари і розпочалась невеличка фантазія на тему ювілею…

Свято розпочали дівчата з шоу-групи «Кіндер+» (кер. Ольга Богданова) з піснею «Свято з нами». Організатори концерту вдало поєднали виступи хору з розповіддю про його формування, учасників, цікаві моменти творчості за останні п’ять років. Юні вокалісти виконали десять різножанрових творів у професійному супроводі свого концертмейстера Ярослава Баєва. Кожен концертний номер ніс неперевершений заряд позитиву та святкового настрою. Зал у свою чергу вітав ювілярів бурхливими оплесками. Відеозапис перших виступів хору додав концерту особливого шарму дитинства та примусив усіх посміхнутися.

Своїх друзів прийшли привітати найменші учасники колективу, вокальні ансамблі «Бусинки» та «Карамель» (кер. Вікторія Коваленко). Зворушливо і натхненно вони читали вітальні вірші, а також співали пісні, які приготували у подарунок своїй «Фантазії».

З днем народження колектив привітали батьки, керівники хору, завідуюча вокально-хоровим відділенням Богданова О.В., викладач педагогічного коледжу Бульбах Т.Є., а також директор Школи мистецтв Гринь Є.В.. Зі словами подяки всім учасникам та організаторам заходу, вона зазначила, що це перший великий концерт хору, в який вкладено багато сил, емоцій, енергії і який зібрав навколо себе велику кількість слухачів, а також подарував усім добрий настрій і приємні враження. У подарунок, від Євгенії Василівни та батьків, ювіляри отримали солодкі торти.

Яскравим фінальним акордом святкового концерту став спільний виступ хору «Фантазія» та Шоу-групи «Кіндер+» з піснею Олександра Єрмолова «Гімн музиці». Святкова фантазія на тему ювілею скінчилась… Діти все робили від душі, чистого серця, в якому вже горить іскорка митця. Протягом години вони щиро і натхненно співали з бажанням подарувати усім частку себе. Без сумніву, їм це вдалося.

Ми сподіваємось, що юні таланти і надалі будуть дарувати нам прекрасні моменти зустрічі з прекрасним, чарівним світом дитячої фантазії та творчості.

 

Відбувся звітний концерт дитячого хорового колективу «Фантазія» Відбувся звітний концерт дитячого хорового колективу «Фантазія» Відбувся звітний концерт дитячого хорового колективу «Фантазія» Відбувся звітний концерт дитячого хорового колективу «Фантазія» Відбувся звітний концерт дитячого хорового колективу «Фантазія» Відбувся звітний концерт дитячого хорового колективу «Фантазія» Відбувся звітний концерт дитячого хорового колективу «Фантазія» Відбувся звітний концерт дитячого хорового колективу «Фантазія» Відбувся звітний концерт дитячого хорового колективу «Фантазія» Відбувся звітний концерт дитячого хорового колективу «Фантазія» Відбувся звітний концерт дитячого хорового колективу «Фантазія» Відбувся звітний концерт дитячого хорового колективу «Фантазія»

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально