Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 25 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Кубок Донецької області з легкої атлетики

Переглядів: 84
16.05.2018 - 15:08
Кубок Донецької області з легкої атлетики

12 травня на стадіоні СК «Металург» м. Бахмут пройшов Кубок Донецької області з легкої атлетики, який порадував високими результатами!

У змагання прийняли участь легкоатлети з різних куточків Донецької та Луганської області. У фінальних забігах серед чоловіків на дистанції 100м перемогу з результатом 10.9с здобув Перцович Ілля. Винничук Євген з результатом 48.7с став найкращим з бігу на 400м. Плеядою високих результатів порадували чоловіки на дистанції 200м. Олександр Пирогов з результатом 21.6с впевнено зайняв лідируючу першу сходинку, за ним Приходько Кирило – 22.0 с. Найкращим на дистанції 800м був Овсянников Микола, його час — 1:58.6хв. Новий рекорд стадіону «Металург» у стрибках з жердиною підкорився Поліщуку Микиті, його результат 4м 30см. У потрійному стрибку серед чоловіків з результатом 15м 79см перемогу здобув Малосілов Олександр.

У фінальних забігах серед жінок на дистанції 100м перемогу з результатом 12.1с здобула Коновалова Євгенія. Високий результат на дистанції 400м показала Логвиненко Аліна – 52.6с.!

Коваль Катерина з результатом 2:11.2 хв стала найкращою на дистанції 800 м. Олена Радюк з результатом 24.8с здобула «золото» на дистанції 200м серед жінок. У потрійному стрибку серед жінок не було рівних Поповій Катерині, її підкорилась позначка 13м 32см. У штовханні ядра 4кг перемогу здобула Ларіна Марія з результатом 12м 08см.

За результатами змагань командні місця розподілилися наступним чином:

  • 1 місце – Бахмут(510 очок)
  • 2 місце – Костянтинівка(369 очок)
  • 3 місце – Слов’янськ(170 очок)

Вітаємо наших легкоатлетів та їх тренерів та бажаємо нових перемог!

12 травня на стадіоні СК «Металург» м. Бахмут пройшов Кубок Донецької області з легкої атлетики, який порадував високими результатами! 12 травня на стадіоні СК «Металург» м. Бахмут пройшов Кубок Донецької області з легкої атлетики, який порадував високими результатами! 12 травня на стадіоні СК «Металург» м. Бахмут пройшов Кубок Донецької області з легкої атлетики, який порадував високими результатами!

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально