Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 8 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Свято науки, творчості, спорту

Переглядів: 644
16.05.2018 - 15:23
Свято науки, творчості, спорту

На початку травня велика родина Бахмутської школи №10 зібралася в актовій залі на на урочисте шкільне «Свято визнання» – свято вшанування переможців, свято її величності науки, свято таланту, на якому були відзначені найкращі учні, які гідно представили школу на міських та обласних предметних олімпіадах, конкурсах, змаганнях.

Зі словами привітання до всіх присутніх звернулася директор школи Наталя Дроздова, яка підкреслила, що навчальний рік був результативний, завдяки потужному потенціалу творчої та обдарованої учнівської молоді, зазначила, що школі є ким пишатися.

На святі були нагороджені переможці в п’яти номінаціях: «Творчі та розумні», «Талановиті та креативні», «Спритні та непереможні», «Наполегливі та допитливі», «Професійні та компетентні».

У номінації «Творчі та розумні» директор школи вручила учням грамоти та дипломи за перемоги у міських та обласних олімпіадах та конкурсах. Лідерами за кількістю перемог стали Валерія Лященко – учениця 11 класу, Катерина Голованьова та Софія Бамбуля - учениці 10 класу.

У наступній номінації були відзначені юні таланти, що ступили на тернистий шлях творчості за покликанням душі, за внутрішнім бажанням зробити світ яскравішим. Із подякою за таланти, які вони виявили у творчих та екологічних конкурсах грамоти учням вручила заступник директора з навчально-виховної роботи Тетяна Стецюк. Приємно було відзначити переможців декількох конкурсів, а саме Маргариту Аністратенко 6-А клас, Карину Тренбач 9-А клас, Софію Голуб 2-Б клас, Вікторію Ільчук 9-Б клас та Анастасію Акатову.

У Школі сприяння здоров’ю чудові спортивні команди перемагають у міських та регіональних змаганнях. Спорт – виховує, загартовує, вчить працювати в команді та вміти радіти перемогам, навчаючись на своїх помилках. Грамоти у номінації «Спритні та непереможні» вручала заступник директора з виховної роботи Тетяна Бак. Були нагороджені 14 учнів за особисті перемоги та 10 шкільних команд. Звичайно, найбільшу кількість перемог отримали волейболісти під керівництвом Олени Дробітько як на міському, так і на обласному рівні. А у Шкільній волейбольній лізі України їх ще в червні чекають змагання на Всеукраїнському етапі в місті Івано-Франківськ.

Начитані, ерудовані, наполегливі учні школи не тільки вчаться на уроках, а й беруть активну участь у Всеукраїнських та міжнародних Інтернет-турнірах. Так, за підсумками Інтернет-турнірів були нагороджені призери та переможці конкурсів «Грінвич», «Санфлавер», «Колосок». Дипломи, подяки та подарунки вручили шкільні координатори цих конкурсів Вікторія Льовкіна, Галина Жукова, Валентина Сажнєва.

Обдаровані діти – цвіт та майбутнє нації, її інтелектуальна еліта, гордість і честь школи, міста, області. Участь в олімпіадах, конкурсах, змаганнях – це щоденна робота на уроках та після них, у школі та дома, з досвідченими вчителями та за підтримки батьків. Розвивають учнівські таланти не менш талановиті педагоги, яким у номінації «Професійні та компетентні» вручила подяки та грамоти директор школи Наталя Дроздова. Педагогів було відзначено і за особисті перемоги у професійних випробуваннях, колективні досягнення у творчих  конкурсах та за плідну працю з обдарованими учнями.

Лунали слова вдячності батькам за сприяння розвитку здібностей та талантів дітей, слова подяки Валентині Сіделєвій та Вікторії Пономаренко, вихованці яких є окрасою всіх шкільних свят.

Гордість батьків, емоції номінантів, бурхливі оплески та щирі посмішки – ці яскраві ознаки свята визначили, що рік пройшов вдало та результативно. Попереду нові досягнення та нові перемоги, які запалять нові зірки шкільної Галактики!

Свято науки, творчості, спортуСвято науки, творчості, спортуСвято науки, творчості, спорту

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально