Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 18 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

День футболу в Бахмутській школі №5

Переглядів: 56
16.05.2018 - 15:32
День футболу в Бахмутській школі №5

У Бахмутській загальноосвітній школі №5 з профільним навчанням у рамках Дня футболу з 06 по 10 травня було організовано проведення змагань серед учнів 4-7-х класів.

Ці заходи проводилися з метою поліпшення якості начально-виховної роботи з учнями з питань здорового способу життя, залучення молоді до спорту, підвищення фізичної та розумової працездатності, сприяння активній руховій діяльності, формування потреби у систематичних заняттях фізичними вправами.

Учителі фізичної культури Богдан Молодчак та Дмитро Дробітько проводили змагання з футболу. Команди своїх вікових груп змагалися з набивання м'яча стопою, стегном, головою, а також гри у футбол. Загальна кількість учнів, які взяли участь у змаганнях, більше 210 дітей разом з групами підтримки.

Групи підтримки були дуже активними та веселими, що надавало змаганням більшої емоційності. Наприкінці змагань було проведено нагородження команд переможців грамотами.

У Бахмутській загальноосвітній школі №5 з профільним навчанням у рамках Дня футболу з 06 по 10 травня було організовано проведення змагань серед учнів 4-7-х класів.У Бахмутській загальноосвітній школі №5 з профільним навчанням у рамках Дня футболу з 06 по 10 травня було організовано проведення змагань серед учнів 4-7-х класів.У Бахмутській загальноосвітній школі №5 з профільним навчанням у рамках Дня футболу з 06 по 10 травня було організовано проведення змагань серед учнів 4-7-х класів.У Бахмутській загальноосвітній школі №5 з профільним навчанням у рамках Дня футболу з 06 по 10 травня було організовано проведення змагань серед учнів 4-7-х класів.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально