Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 22 гостя.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Підсумки кампанії з декларування – 2018: бюджет отримає більше 50 мільйонів гривень

Переглядів: 280
21.05.2018 - 09:48
Підсумки кампанії з декларування – 2018: бюджет отримає більше 50 мільйонів гривень

За результатами цьогорічної деклараційної кампанії громадянами Донеччини подано 23478  декларацій про майновий стан та доходи, з них 1027 декларацій - для отримання податкової знижки. Сума задекларованого доходу становить 1657,3 млн грн, нараховано до сплати 46,7 млн грн податку з доходів фізичних осіб (далі ПДФО) та 6,2 млн грн військового збору.

Найбільш питома вага декларування належить доходу у вигляді спадщини, а це складає 179,6 млн гривень. З таких доходів нараховано 6,5 млн грн ПДФО.

Серед декларантів є й мільйонери. Доходи в розмірі понад 1 мільйон гривень задекларували 122 громадянина з загальною сумою задекларованих  доходів 1439,5 млн гривень. Суми задекларованих ними зобов’язань з ПДФО та військового збору складають відповідно 5,9 млн грн та 0,7 млн гривень.

На даний час декларантами вже перераховано до бюджету 12,8 млн грн податку з доходів фізичних осіб та  2 млн грн військового збору.

Також нагадуємо платникам податків, що суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій річній декларації, необхідно сплатити до 1 серпня 2018 року.

Правом на податкову знижку громадяни можуть скористатися до кінця 2018 року. Для цього їм необхідно подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за місцем проживання. В ній потрібно зазначити суму річного оподатковуваного доходу та витрат, підстави для надання такої знижки, документальне підтвердження витрат.

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально