Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 32 гостя.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Місячник військово-патріотичного виховання в Бахмутській школі №5

Переглядів: 161
22.05.2018 - 13:52
Місячник військово-патріотичного виховання в Бахмутській школі №5

Національно-патріотичне виховання дітей та молоді – це комплексна, системна і цілеспрямована діяльність, спрямована на формування в молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, сприяння становленню її як правової, демократичної, соціальної держави.

Найважливішим пріоритетом у діяльності Бахмутської школи №5 є виховання в учнів національної активності, ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини та готовності до її захисту.

Так, протягом травня в рамках місячника військово-патріотичного виховання, оголошеного Управлінням освіти Бахмутської міської ради, для учнів школи проведено ряд тематичних заходів. Серед них і військово-патріотична гра «Батьківщина – понад усе!» для учнів 8 класів. Протягом гри учні змагалися не тільки у виконанні спортивних завдань, а й в інтелектуальних питаннях щодо історії українського народу.

Крім цього, учні 9-х класів традиційно взяли участь у пам’ятному кросі «Пам’ятаємо, перемагаємо!», присвяченому вшануванню подвигу військовослужбовців, що загинули в боротьбі за право українського народу бути незалежним.

Заходи, проведені в школі, сприяли вихованню громадянських почуттів і свідомості, поваги до Конституції та інших законів України, соціальної активності та відповідальності за доручені державою громадські справи.

 

Місячник військово-патріотичного виховання в Бахмутській школі №5Місячник військово-патріотичного виховання в Бахмутській школі №5Місячник військово-патріотичного виховання в Бахмутській школі №5

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально