Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 31 гість.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

«Світ безтурботний дитинства»

Переглядів: 407
04.06.2018 - 16:06
«Світ безтурботний дитинства»

1 червня 2018 року в Бахмутському парку культури та відпочинку діти разом з батьками стали активними учасниками свята до Міжнародного дня захисту дітей, що проводилося в незвичній для наших мешканців формі. Жвавий відпочинок та інтерактивні розваги під відкритим небом запропонував дітям міста творчий колектив Бахмутського міського народного Дому.

Всі діти в цей день лише відпочивали та розважалися: танцювали з казковими героями, малювали, жонглювали, співали, вивчали цікаві танці, спробували себе в ролі акторів та в моделей, подорожували по чарівному тунелю, створювали величезні мильні бульбашки та грали в твістер. Всі діти, їх батьки та, навіть, колектив, що підготував таке свято, залюбки та з гарним настроєм побували в світі безтурботного і такого веселого дитинства.

Вітаємо всіх з початком літа!

«Світ безтурботний дитинства»«Світ безтурботний дитинства»«Світ безтурботний дитинства»«Світ безтурботний дитинства»«Світ безтурботний дитинства»«Світ безтурботний дитинства»«Світ безтурботний дитинства»«Світ безтурботний дитинства»«Світ безтурботний дитинства»«Світ безтурботний дитинства»

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально