Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 11 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

ВІДБУВСЯ МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ

Переглядів: 296
06.06.2018 - 10:45
ВІДБУВСЯ МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ

З метою підбору працівників по заявці ТОВ «БАХМУТ-ХЛІБ» Бахмутським міським центром зайнятості 5 червня було організовано та проведено міні-ярмарок вакансій. Участь у заході прийняли 23 безробітні особи, що перебувають на обліку в службі зайнятості.

ТОВ "БАХМУТ-ХЛІБ" – провідне підприємство в галузі по виготовленню хлібобулочних і кондитерських виробів у Донецькій області та за її межами, яке ставить перед собою головну мету – забезпечити покупців свіжою, живильною і якісною продукцією. Для досягнення цієї мети хлібозавод закуповує тільки якісну сировину і веде жорсткий контроль якості на всіх етапах виробництва. Але задовільнити всі потреби покупців неможливо без досвідченого та кваліфікованого персоналу. Між підприємством та Бахмутським міським центром зайнятості налагоджені тісні партнерські стосунки. Кадрові потреби підприємства знаходяться під постійною увагою фахівців центру зайнятості. В даний час здійснюється добір за вакансіями: технік-технолог, слюсар-електрик, комірник з відпуску готової продукції, вантажник готової продукції, прибиральник виробничих приміщень, формувальник тіста, машиніст тістообробних машин, пекар, укладальник хлібобулочних виробів, приймальник замовлень.

Відкрив ярмарок начальник відділу взаємодії з роботодавцями Роман Коновал, який ознайомив шукачів роботи з ситуацією на місцевому ринку праці та його тенденціями, послугами служби зайнятості.

Під час заходу інспектор з кадрів ТОВ «БАХМУТ-ХЛІБ» Ольга Гордієнко розповіла про діяльність підприємства, ознайомила присутніх зі специфікою роботи, графіком та системою оплати праці.

По закінченню усі присутні мали змогу особисто поспілкуватись з роботодавцем та пройти попередню співбесіду, а дві особи були запрошені ознайомитися з умовами роботи безпосередньо на підприємстві.

ВІДБУВСЯ МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально