Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 24 гостя.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

ВЛАСНА СПРАВА – ЦЕ РЕАЛЬНО

Переглядів: 91
07.06.2018 - 14:02
ВЛАСНА СПРАВА – ЦЕ РЕАЛЬНО

Вже традиційно щосереди в Бахмутському МЦЗ в  рамках роботи Центру розвитку підприємництва  проводяться  тренінги з бізнес-планування  для роботодавців та безробітних громадян, що зацікавлені в організації власної справи.

Шостого  червня  даний тренінг  проводили Оксана Кравець, приватний підприємець,  сертифікований тренер, директор ГО «Жіночий соціальний еколого-правовий центр»  та Галина Сіддікі, завідувач сектором профорієнтації Бахмутського МЦЗ. Завдання, яке ставили організатори заходу - це  стимулювання підприємницької свідомості, розгляд структури бізнес – плану та особливості його складання, інформування про діючі  грантових програм для організації та розширення малого та середнього бізнесу, можливості краудфандінгової платформи підтримки малого бізнесу. Детально розглядалася  програма Донецької ОДА «Український донецький куркуль»:  крітерії відбору,  перелік документів  для участі в цій програмі, особливості презентації бізнес-проекту.

Основний час тренінгу  учасники присвятили вивченню   практичних питань щодо складання та презентації власного бізнес-плану. Для більш  поглибленого та детального пояснення матеріалу спікери заходу використовували роздатковий матеріал,   додаток на андроїді «Центр розвитку підприємництва», онлайн-ресурс «Прометеус» та фрагменти відео - уроків  ДНЦ Донецький ЦПТО із складання бізнес-плану.

Крім того,  учасники тренінгу отримали інформацію про цикл безкоштовних семінарів з бізнес планування «Використання інструментів бізнес-планування та проектної діяльності у стратегічному плануванні підприємницької діяльності» на базі Донецької торгово-промислової палати, один з яких  відбудеться  26  червня 2018 року у в м. Бахмут, а ті, хто зацікавився, отримали допомогу в онлайн - реєстрації для участі в семінарі. Наприкінці кожен учасник тренінгу  (11 безробітних та 2 приватних підприємця Бахмутського МЦЗ, 1 безробітний - Горлівського МЦЗ) отримав інформаційні листівки з умовами участі в програмах.

ВЛАСНА СПРАВА – ЦЕ РЕАЛЬНО

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально