Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 27 гостей.

Рекомендуємо

Презедент України

ВСІ ПРОФЕСІЇЇ ПОТРІБНІ….

Переглядів: 507
07.06.2018 - 16:18
ВСІ ПРОФЕСІЇЇ ПОТРІБНІ….

Ранок сьомого червня в Бахмутському міському центрі зайнятості видався веселим, гомінким та різнокольоровим. До центру завітали 24 учнів 5 - 7 -тих класів пришкільного табору ЗОШ №7 «Капітошка».

В рамках роботи роботі соціально-психологічного тренінгового центру «Шлях до успіху» фахівці сектору профорієнтації відділу активної підтримки безробітних влаштували для дітлахів цілу низку інтерактивних ігор та змагань.
«Всі професії потрібні, всі професії важливі»- під таким гаслом пройшов конкурс малюнку на асфальті. 10 учасників малювали професії своїх батьків, свою майбутню професію, створювала цілі малюнки-розповіді про свою сім’ю, був, навіть, малюнок - загадка. Потім кожен з учасників конкурсу презентував свій малюнок та розповів, що він знає про представлену професію та як в майбутньому ця професія може змінити світ. 
«Всі малюнки дуже гарні, кожен по-своєму, тому дуже важко визначити переможців» - зауважила директор Бахмутського МЦЗ Ірина Лещенко. Кожен з учасників отримав від керівника заохочувальний приз - щоденник та ручку, а автори 3 –х найбільш цікавих робіт – яскраві канцтовари.
Друга група дітей брала участь у інтерактивних діях, орієнтованих на ознайомлення зі світом професій,: у вправі «Професія на літеру» змагались в знанні назв професій, у вправі «Риси професії» - називали головні риси особистісних якостей для професій косметолог та журналіст. В грі «Якби я був…» хлопчики та дівчатка розповідали, якими б вони були лікарями, кухарями, вчителями, режисерами - розвивали мовлення і уяву. Наприкінці практично усі взяли участь у рухомій грі «Паровозик», яка направлена на розвиток командного духу, згуртування груп та доброзичливе ставлення до товарищів. 
Крім цього, учні взяли участь в ознайомлювальній екскурсії по центру зайнятості, з цікавістю переглянули розважальний мульт-серіал «Пошук роботи», супроводжуючи його влучними коментарями.
Півтори години в центрі зайнятості минули дуже швидко. Школяри отримали багато позитивних емоцій, але головне, що діти не просто весело провели свій час, вони «поринули» у світ професій та дізналися багато нового для себе, що допоможе їм зробити правильний вибір професійного шляху.

ВСІ ПРОФЕСІЇЇ ПОТРІБНІ….ВСІ ПРОФЕСІЇЇ ПОТРІБНІ….

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально