Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 19 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Оздоровлення дітей влітку у м. Бахмуті

Переглядів: 263
12.06.2018 - 14:31
Оздоровлення дітей влітку у м. Бахмуті

Літні канікули найбільш сприятливий період для розвитку творчого потенціалу дітей, вдосконалення особистісних можливостей, залучення до фізичної культури і спорту, зняття накопиченої за рік напруги, відновлення здоров'я.

Дружна, спільна робота працівників освіти, фізичної культури і спорту в м Бахмуті спрямована на вирішення цього завдання. Шкільні табори денного перебування, які працюють в 12 школах міста - одна з традиційних, цікавих форм оздоровлення, розвитку і виховання дітей в літній період. На спортивній базі СК "Металург", ДЮК "Дельфін" фахівці міського центру "Спорт для всіх" спільно з учителями, інструкторами проводять системну роботу по фізичному, психічному, інтелектуальному розвитку молодших і середніх школярів, формують у них осмислене ставлення до свого здоров'я, знайомлять і долучають їх до різних видів фізичної активності через ознайомчі екскурсії в тренажерні та ігрові зали, показові тренування з різних видів спорту, навчання плаванню, ігрові заняття, естафети бесіди з провідними спортсменами та тренерами.

Оздоровлення дітей влітку у м. БахмутіОздоровлення дітей влітку у м. БахмутіОздоровлення дітей влітку у м. БахмутіОздоровлення дітей влітку у м. БахмутіОздоровлення дітей влітку у м. БахмутіОздоровлення дітей влітку у м. Бахмуті

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально