Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 10 гостей.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ЗА ЦІКАВИЙ ТА ЗМІСТОВНИЙ ВІДПОЧИНОК У ПРИШКІЛЬНИХ ТАБОРАХ!

Переглядів: 285
14.06.2018 - 13:18
СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ЗА ЦІКАВИЙ ТА ЗМІСТОВНИЙ ВІДПОЧИНОК У ПРИШКІЛЬНИХ ТАБОРАХ!

Цьогоріч для школярів міста Бахмут традиційно працюють пришкільні літні табори.

Саме час літнього відпочинку учнів фахівці державної служби зайнятості використовують для проведення профорієнтаційної роботи, яка робить дозвілля школярів емоційно привабливим, задовольняє потребу дітлахів в новизні вражень, творчій самореалізації та прояві активності в різноманітних формах.

Триває профорієнтаційна робота Бахмутського МЦЗ в пришкільних таборах, коли в ігровій формі учні подорожують світом професій. 13 червня 2018 року фахівці відвідали табір «Сонячна країна» ЗОШ №. Хлопчиків та дівчаток ознайомили актуальними на сьогодні професіями, презентували професіографічні паспорти популярних професій: фельдшер, художник - модельєр, журналіст. Діти змагались в знанні назв професій у вправі «Професія на літеру». Особливо їм сподобався конкурс «Пантоміма», де необхідно було виявити себе та за допомогою рухів та жестів показати ту чи іншу професію. Пізнавальні та ігрові вправи спонукали дітей бути активними, а найбільш активні учасники отримали маленькі заохочуючі призи за свої старання.

Учасники заходу віддячили за незвичайні форми проведення часу - діти за цікаві конкурси щодо світу професій, а педагогічні працівники 
- за цікавий захід, який розширяє кругозір дитини, та запросили до подальшого співробітництва. То ж попереду ще багато цікавих профорієнтаційних зустрічей!

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ЗА ЦІКАВИЙ ТА ЗМІСТОВНИЙ ВІДПОЧИНОК У ПРИШКІЛЬНИХ ТАБОРАХ!СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ЗА ЦІКАВИЙ ТА ЗМІСТОВНИЙ ВІДПОЧИНОК У ПРИШКІЛЬНИХ ТАБОРАХ!

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально