Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 28 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

УЗНАЙ ФОРМУЛУ УСПІШНОГО БІЗНЕСУ НА ТРЕНІНГУ В ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ

Переглядів: 216
14.06.2018 - 13:20
УЗНАЙ ФОРМУЛУ УСПІШНОГО БІЗНЕСУ  НА ТРЕНІНГУ В ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ

Триває робота  Центру розвитку підприємництва в Бахмутському МЦЗ. Традиційно щосереди в центрі зайнятості проходять тренінги з орієнтації на самозайнятість та розвиток підприємницької ініціативи за участю соціальних партнерів служби зайнятості.

13 червня 2018 року тренінг з основ бізнес - планування проводився Галиною Сіддікі, завідувачем сектором профорієнтації Бахмутського МЦЗ та   Оксаною Кравець, директором ГО «Жіночий соціальний еколого-правовий центр» для  9 безробітних та 3 діючих підприємців.

Серед тем, що першочергово були висвітлені на тренінгу, - інформування учасників про діючі  грантові програмі для організації та розширення малого та середнього бізнесу, можливості краудфандінгової платформи підтримки малого бізнесу. Детально розглядалася  програма Донецької ОДА «Український донецький куркуль».

Надалі тренер Оксана Кравець розглянула з присутніми формулу успішного бізнесу, яку фактично вивели самі учасники тренінгу, розставивши під час дискусії пріоритети в поняттях «Особистість», «Ідея», «Гроші». Але левова  частина  тренінгу  була присвячена вивченню   практичних питань щодо складання та презентації власного бізнес-плану з використанням відео - уроків  ДНЗ Донецький ЦПТО із складання бізнес-плану, додатку на андроїді «Центр розвитку підприємництва», онлайн-ресурсу «Прометеус».

Учасники тренінгу були запрошені на безкоштовний семінар з бізнес планування «Використання інструментів бізнес-планування та проектної діяльності у стратегічному плануванні підприємницької діяльності», що буде проведений фахівцями Донецької торгово-промислової палати  26  червня 2018 року у  місті Бахмут. Одна із учасниць тренінгу  отримала допомогу в онлайн - реєстрації для участі в семінарі.

Галина Сіддікі розповіла присутнім жінкам про проведення  ІІ Регіонального конкурсу молодіжного жіночого підприємництва «Чому я обираю власний бізнес», основною метою якого є пошук  активних працюючих та майбутніх підприємниць, які мають впевненість у реалізації власних бізнес-ідей. Як завжди, кожний учасник тренінгу отримав актуальний   роздатковий матеріал. 

Тренінги, що проходять щотижня  у Бахмутському МЦЗ, стимулюють підприємницьку свідомість клієнтів центру зайнятості  та допомагають їм в організації та розвитку власного бізнесу.

УЗНАЙ ФОРМУЛУ УСПІШНОГО БІЗНЕСУ  НА ТРЕНІНГУ В ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІУЗНАЙ ФОРМУЛУ УСПІШНОГО БІЗНЕСУ  НА ТРЕНІНГУ В ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально