Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 53 гостя.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

"Використання інструментів бізнес-планування та проектної діяльності у стратегічному плануванні підприємницької діяльності"

Переглядів: 1049
18.06.2018 - 16:23
"Використання інструментів бізнес-планування та проектної діяльності у стратегічному плануванні підприємницької діяльності"

Донецька торгово-промислова палата при підтримці Донецької державної обласної адміністрації в межах виконання Регіональної програми розвитку малого та середнього підприємництва Донецької області на 2017-2018 роки розпочинає цикл безкоштовних семінарів з бізнес-планування "Використання інструментів бізнес-планування та проектної діяльності у стратегічному плануванні підприємницької діяльності".

На семінарах слухачі дізнаються про доцільність використання бізнес-планів для здійснення бізнесу, навчаться аналізувати бізнес-ідеї, комплексно організовувати власний бізнес у рамках обраних стратегій. Семінари пройдуть у м.м. Краматорськ, Бахмут, Слов’янськ, Покровськ, Костянтинівка та Дружківка. Анонси заходів будуть розміщені на сайті Донецької ТПП http://donetskcci.com/ та сторінці у Facebook facebook.com/Donetskcci/. Найближчі дати семінарів - м. Бахмут 26 червня 2018 року; м.Костянтинівка - 27 червня. Час проведення семінару з 10.00 до 17.00 години. Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://bit.ly/2IDOklX. Кількість місць, забезпечених роздатковим матеріалом - 15 у кожному місті проекту. Запрошуємо також долучитися до постійно діючого проекту "4ROUND" – гарячої лінії з бізнес-планування, яка працює щочерверга. Це 4 відкриті вікна консультантів з бізнес-планування та менеджменту протягом 1 години у четвер щотижня (час узгоджується через попередній запит на консультацію за наступною формою http://bit.ly/2HHLCKS ). Комунікації відбуваються у режимах e-mail, мобільного зв’язку, Skype, Viber.  Час однієї усної консультації -15-20 хв. Якщо Ви або Ваши колеги маєте бізнес-ідею та запитання щодо порядку дій з написання бізнес-плану чи невпевнені у виборі стратегій звертайтеся до наших консультантів за допомогою. Додаткова інформація по всіх питань, щодо інформаційно - консультативного супроводу та надання методичної допомоги за тел: +380(50)4789880 (elenasezonenko@gmail.com) Сезоненко Олена Анатоліївна -провідний спеціаліст відділу МПіП Донецької ТПП.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально