Зараз на сайті 0 користувачів та 108 гостей.

Успішний виступ Бахмутських боксерів

Переглядів: 1873
19.06.2018 - 16:32

10-16 червня у м. Кропивницькому проходив відкритий турнір пам'яті ЗТУ В.П. Зверева.

Успішний виступ Бахмутських боксерів, які тренуються в ДВУОР ІМ.С.БУБКІ і ШВСМ Донецької області, став черговим етапом в підготовці до чемпіонату України, який буде проходити у вересні у м. Маріуполі. Перше місце виборов Тарадюк Ярослав ( до 75 кг), вихованець тренерів Володимира Стратана та Анатолія Переяслова, який у фінальному поєдинку переміг Покровського боксера Чубревічева Івана, що виступав за Київську збірну. Найважливіше (по оцінки тренерів) це виконання їм нормативу Майстра спорту України! Друге місце завоював Лапін Артем ( до 69 кг.), який вперше після травми та піврічної перерви прийняв участь в змаганнях. Третє місце у Акилова Філіпа (75 кг.). Підготували спортсменів тренери Георгій Гангалов, Анатолій Переяслов.

Велике спасибі обласному департаменту молоді сім'ї та спорту, ДВУОР ІМ. С.БУБКИ за надану можливість приймати участь в даних змаганнях, а також у всіх основних стартах України.

Успішний виступ Бахмутських боксерівУспішний виступ Бахмутських боксерівУспішний виступ Бахмутських боксерів