Зараз на сайті 0 користувачів та 139 гостей.

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Чемпіонка Європи з вільної боротьби

Переглядів: 2142
21.06.2018 - 10:43

14-16 червня у м. Дьйор (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з боротьби вільної серед школярів Schoolboys/Schoolgirls.

Четверо учнів ДВУОР ІМ.С.БУБКИ в основному складі збірної команди України прийняли участь у цих змаганнях. За підсумками тривалої та напруженої боротьби Сєдих Євгенія зайняла 1 місце у ваговій категорії до 62 кг, Керимова Аїда зайняла 3 місце у ваговій категорії до 42 кг, Кізюк Максим -  5 місце до 57 кг, Шалікова Катерина -  8 місце до 54 кг. У загальному заліку жіноча збірна команда України зайняла 2 місце, чоловіча 5 місце.
Поздоровляємо спортсменів та тренерів Андрія Єфремова, Максима Єфремова та Григорія Шепелєва з досягнутими результатами !!!

Чемпіонка Європи з вільної боротьбиЧемпіонка Європи з вільної боротьбиЧемпіонка Європи з вільної боротьби