Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 21 гість.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Свято юних інтелектуалів

Переглядів: 522
21.06.2018 - 11:20
Свято юних інтелектуалів

Важливою характеристикою освітнього простору м. Бахмута є рівень особистісних досягнень педагогів та їх вихованців у різних сферах діяльності. Один із суттєвих показників – результати школярів на Всеукраїнських учнівських олімпіадах та у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

На святі, яке проводилося 19 червня у Краматорську (Бізнес-центр «SA&GA»), у дружньому колі інтелектуальної еліти області відзначили переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Юних інтелектуалів привітав заступник голови Донецької облдержадміністрації Ігор Стокоз, який висловив школярам вдячність за виявлені завзятість, активність і волю до перемоги, зазначивши, що цих перемог не було б без плідної наполегливої праці вчителів. Директор департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації Надія Оксенчук, вітаючи учнів та педагогів, побажала не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою високі цілі та досягати нових наукових вершин. «За вами – майбутнє України», - наголосила вона.

Серед запрошених для нагородження були школярі, які принесли славу нашому місту, своїм закладам освіти. Це – Єгор Кокул, учень Бахмутської ЗОШ№5, диплом ІІІ ступеня IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (учитель-наставник Анатолій Фуртак), Едуард Котенджи, учень Бахмутського НВК№11, диплом ІІІ ступеня IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії України (учитель-наставник Володимир Сутковий), Михайло Колеснік, учень Бахмутської ЗОШ№12, диплом ІІ ступеня IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови (учитель-наставник Валентина Неклеса), Семен Косяк, учень Бахмутського НВК№11, диплом І ступеня в ІІІ Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (учитель-наставник Олена Лавренко), Денис Чернишов, учень Бахмутського НВК№11, диплом ІІІ ступеня ІІІ Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (учитель-наставник Лариса Коміна).

Учень, який здобув І місце, отримав смартфон, а його ментор- кольоровий принтер, усі інші учасники – зовнішні акумулятори.

Вітали переможців, їх учителів і гостей заходу колективи Донецького обласного Палацу дитячої та юнацької творчості, подарувавши яскраві творчі номери.

Наше місто пишається учнями, які протягом навчальних років щоденно працюють над удосконаленням своїх знань і здібностей, докладаючи максимальних зусиль на уроках і вдома, з досвідченими педагогами і самостійно.

Бажаємо подальших успіхів, нових звершень і досягнень!

Свято юних інтелектуалівСвято юних інтелектуалів

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально