Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 37 гостей.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Семінар для вчителів опорних шкіл у Святогірську

Переглядів: 379
23.06.2018 - 14:37
Семінар для вчителів опорних шкіл у Святогірську

Департаментом освіти і науки Донецької облдержадміністрації за фінансової підтримки НВП «Енглер» для вчителів предметів природничого циклу та початкової школи опорних шкіл в мальовничому Святогірську було організовано 2-денний навчальний семінар «Використання цифрових лабораторій, інтерактивних комплексів та комп’ютерних систем».

Від нашого міста в семінарі взяли участь вчителі фізики, хімії, біології та початкових класів Бахмутської ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 ім. Дмитра Чернявського. Приємним моментом семінару стало привітання учасників директором департаменту освіти і науки Надією Оксенчук, головою НВП «Енглер» Юрієм Гречишкіним, вручення сертифікатів всім учасникам.

Вчителі познайомились з особливостями роботи інтерактивного робочого місця вчителя SMART TEACH, унікальною технологією SMART KIDS для початкової школи, яка дозволяє організувати навчання в ігровій формі,  з використанням інтерактивних комп’ютерних технологій та засобів мультимедіа. Технологія дозволяє вивчати базові предмети за допомогою 15000 інтерактивних завдань із захопливими сюжетами, анімованими персонажами та звуковим супроводом.

Вчителі природничих предметів познайомились з роботою цифрового вимірювального комплексу «Еinstein», який дозволяє проводити велику кількість вимірювань та різноманітних дослідів, з використанням фізичних приладів, хімічного обладнання, планшетів, перетворюючи кабінети  фізики, хімії та біології на цифрові лабораторії.

Створення опорної школи із сучасним навчальним обладнанням буде сприяти підвищенню якості освіти учнів міста.

Семінар для вчителів опорних шкіл у СвятогірськуСемінар для вчителів опорних шкіл у СвятогірськуСемінар для вчителів опорних шкіл у Святогірську

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально