Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 21 гість.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Відбувся Форум місцевого розвитку Бахмутської громади

Переглядів: 88
26.06.2018 - 13:17
Відбувся Форум місцевого розвитку Бахмутської громади

25 червня 2018 року у  великій залі Бахмутської міської ради за участю представників Програми ПРООН «Відновлення та розбудови миру» відбувся Форум місцевого розвитку Бахмутської  громади.

В заході взяли участь представники сіл/селищ ОТГ, голови/представники громадських організацій, представники ЗМІ, депутати міської ради, активісти, керівники та спеціалісти управлінь та відділів міської ради, структурних підрозділів державних органів влади, представники поліції, контролюючих органів, що працюють на території громади.

У вступному слові до учасників форуму секретар Бахмутської міської ради Кіщенко Світлана наголосила на важливості проведення таких заходів, особливо в контексті реформи децентралізації, яка триває в Україні і можливості участі членів громади в місцевому самоврядуванні.   

Протягом роботи форуму було заслухано презентації та звіти щодо стану партнерства Бахмутської громади з Програмою Розвитку ООН та іншими донорами в межах її напрямків діяльності та окремих проектів. Обговорено проблемні  питання  у громаді та затверджено подальші плани дій з громадськими об’єднаннями та активними групами.

Зокрема, гості форуму Красківська Наталія та Карелін Михайло, спеціалісти з соціальної мобілізації та доступу до правосуддя Програми ПРООН «Відновлення та розбудови миру», ознайомили присутніх з реалізацією спільного Проекту ПРООН - ООН Жінки “Відновлення врядування та примирення на територіях України, що постраждали від кризи” та представили подальші кроки співробітництва з Бахмутською ОТГ.

Від представників громадських організацій виступили:

 • Дроздова Наталія Юріївна, голова правління громадської організації «Бахмутський міський фонд захисту дітей «Мрія».   
 • Подопригора Олена, керівник громадської організації «Ліга майбутніх поліцейських» розповіла про реалізацію громадських ініціатив «На захисті громадської безпеки», «Діяльність служби порозуміння для запровадження медіації за принципом рівний  рівному» та участь у програмі ПРООН у 2018 році.
 • Величко Вікторія, громадська організація "Благодійна організація «Благодійний Фонд «Відновлення Бахмуту" ознайомила присутніх з проектом  «Адвокація для захисту прав уразливих категорій громади Бахмута». 
 • Басова Ганна, громадська організація «Злагода» презентувала громадську ініціативу мешканців с. Клинове  - проект «Облаштування тренажерної зали для жінок».
 • Львова Тетяна, голова Бахмутського міського відокремленого підрозділу «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» доповіла про реалізацію проекту «Оздоровче-психологічний курс заходів, спрямований на відновлення психологічного та емоційного стану дітей із сімей інвалідів-ветеранів АТО, які мешкають  у м. Бахмут».
 • Очкурова Ганна, представниця громадської організації «Еко-Бахмут» презентувала екологічний проект «Благоустрій зони відпочинку на території ставку «Північний».

Наприкінці заходу учасники мали смогу поспілкуватися, обмінятися цікавими ідеями та налагодити дружні взаємовідносини з представниками міжнародних організацій. 

Відбувся Форум місцевого розвитку Бахмутської громадиВідбувся Форум місцевого розвитку Бахмутської громадиВідбувся Форум місцевого розвитку Бахмутської громадиВідбувся Форум місцевого розвитку Бахмутської громадиВідбувся Форум місцевого розвитку Бахмутської громадиВідбувся Форум місцевого розвитку Бахмутської громадиВідбувся Форум місцевого розвитку Бахмутської громадиВідбувся Форум місцевого розвитку Бахмутської громадиВідбувся Форум місцевого розвитку Бахмутської громадиВідбувся Форум місцевого розвитку Бахмутської громадиВідбувся Форум місцевого розвитку Бахмутської громади

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально