Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 19 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

У Бахмуті пройшло урочисте зібрання з нагоди Дня Конституції України

Переглядів: 737
26.06.2018 - 14:55
У Бахмуті пройшло урочисте зібрання з нагоди Дня Конституції України

26 червня 2018 року у міському центрі культури та дозвілля ім. Євгена Мартинова відбулося урочисте зібрання з нагоди 22-ої річниці прийняття Конституції України.

Бахмутський міський голова Олексій Рева привітав присутніх гостей свята та наголосив, що прийняття Конституції України 28 червня 1996 року стало найважливішим кроком щодо створення базових правових основ і принципів існування суверенної Української держави.

Конституція України закріпила верховенство права, визнання людини, її життя і здоров'я, честі і гідності, недоторканності та безпеки найвищою соціальною цінністю, ввела принцип поділу влади та основи парламентаризму, визнала значимість місцевого самоврядування.

«Від того, як втілюються в життя основні норми Конституції, залежить віра наших людей у власну державу, її економічне й духовне відродження. Ми повинні чітко розуміти, що якість нашого щоденного життя залежить безпосередньо від поваги до Основного закону держави, неухильного дотримання положень Конституції України, починаючи з державних службовців, закінчуючи кожним громадянином країни», - зазначив Олексій Рева.

Наприкінці урочистого зібрання колектив міського центру культури та дозвілля ім. Є.Мартинова подарував присутнім концерт, а 28 червня 2018 року, з нагоди Дня Конституції України на площі Свободи на всіх жителів та гостей міста чекає патріотична концертна програма «Велична і свята моя ти Україна» від творчих колективів міста.

У Бахмуті пройшло урочисте зібрання з нагоди Дня Конституції УкраїниУ Бахмуті пройшло урочисте зібрання з нагоди Дня Конституції УкраїниУ Бахмуті пройшло урочисте зібрання з нагоди Дня Конституції УкраїниУ Бахмуті пройшло урочисте зібрання з нагоди Дня Конституції УкраїниУ Бахмуті пройшло урочисте зібрання з нагоди Дня Конституції УкраїниУ Бахмуті пройшло урочисте зібрання з нагоди Дня Конституції УкраїниУ Бахмуті пройшло урочисте зібрання з нагоди Дня Конституції УкраїниУ Бахмуті пройшло урочисте зібрання з нагоди Дня Конституції УкраїниУ Бахмуті пройшло урочисте зібрання з нагоди Дня Конституції УкраїниУ Бахмуті пройшло урочисте зібрання з нагоди Дня Конституції УкраїниУ Бахмуті пройшло урочисте зібрання з нагоди Дня Конституції УкраїниУ Бахмуті пройшло урочисте зібрання з нагоди Дня Конституції УкраїниУ Бахмуті пройшло урочисте зібрання з нагоди Дня Конституції УкраїниУ Бахмуті пройшло урочисте зібрання з нагоди Дня Конституції УкраїниУ Бахмуті пройшло урочисте зібрання з нагоди Дня Конституції України

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально