Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 14 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

Шановні мешканці та гості міста!

Переглядів: 928
27.06.2018 - 13:33
Шановні мешканці та гості міста!

Запрошуємо Вас 06 липня 2018 року о 16.00 взяти участь у Екофестивалі, де кожен учасник, незалежно від віку та статусу, зможе відчути себе часткою єдиної та дружної громади.

Програма фестивалю включатиме роботу аніматорів,  конкурси та ігри для дітей і дорослих, роботу польової кухні, виставки, майстер-класи, презентацію виробів зі сміття та фотовиставку  «ЕкоБахмут: від екології міста – до екології душі».

Для учасників фестивалю  – чудовий настрій та пам’ятні сувеніри на згадку, а учасникам-велосипедистам будуть подаровані катафоти.

Екофестиваль є другим етапом реалізації міні-проекту «БахмутЕкофест – єднаємо громаду». Основним завданням проекту є поєднання зусиль людей різних вікових категорій, соціальних груп: дітей, молоді, внутрішньо переміщених осіб, представників комунальних служб, місцевої влади, громадських формувань, які мешкають в різних мікрорайонах Бахмуту навколо робіт з благоустрою зони масового відпочинку – території ставку «Північний».

Фестиваль проводиться громадською організацією «ЕКО-БАХМУТ» в  рамках участі у програмі «Єдина громада», яка реалізується міжнародною організацією «IREX» та ресурсним центром ГУРТ за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Ми там будемо, і сподіваємося вас всіх там побачити!

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально