Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 35 гостей.

Рекомендуємо

Бахмутські волейболісти - найкращі в Україні

Переглядів: 97
27.06.2018 - 13:47
Бахмутські волейболісти - найкращі в Україні

Юні волейболісти Бахмута стали першими у фінальних змаганнях Всеукраїнської шкільної волейбольної лізі,  серед 18 команд загальноосвітніх шкіл України в Івано-Франківську. Юнацька команда ЗОШ № 5, представляла Донецьку область, набравши найбільшу кількість очок в 3 відбіркових турах серед шкіл області. Кращими гравцями були визнані і отримали спеціальні нагороди:

Сидоренко Олександр (кращий гравець - ліберо);

Гапонов Данило (кращий діагональний);

Гетьман Назар (кращий універсальний гравець).

Команда дівчат ЗОШ №10 також стала кращою в області, пройшовши відбір 3 турів, але в фінальних змаганнях зайняла 13 місце.

Вітаємо наших волейболістів і тренерів Олександра Мирного, Олену і Дмитра Дробітько і бажаємо підкорення нових вершин і нових перемог! Управління з питань фізичної культури та спорту висловлює подяку директорам ЗОШ № 5, 10 за підтримку і допомогу в розвитку волейболу, і за надання матеріальної підтримки учасникам змагань!

Бахмутські волейболісти - найкращі в УкраїніБахмутські волейболісти - найкращі в УкраїніБахмутські волейболісти - найкращі в УкраїніБахмутські волейболісти - найкращі в УкраїніБахмутські волейболісти - найкращі в УкраїніБахмутські волейболісти - найкращі в УкраїніБахмутські волейболісти - найкращі в УкраїніБахмутські волейболісти - найкращі в УкраїніБахмутські волейболісти - найкращі в УкраїніБахмутські волейболісти - найкращі в УкраїніБахмутські волейболісти - найкращі в УкраїніБахмутські волейболісти - найкращі в УкраїніБахмутські волейболісти - найкращі в Україні

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально