Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 10 гостей.

Рекомендуємо

Участь учнів Бахмутського НВК № 11 членів ГО «Молодіжна Ліга Майбутніх Поліцейських» у Форумі місцевого розвитку Бахмутської громади

Переглядів: 84
27.06.2018 - 14:05
Участь учнів Бахмутського НВК № 11 членів ГО «Молодіжна Ліга Майбутніх Поліцейських» у Форумі місцевого розвитку Бахмутської громади

У великій залі Бахмутської міської ради було проведено Форум місцевого розвитку Бахмутської  громади.

На Форумі були заслухані презентації та звіти щодо стану партнерства Бахмутської громади з Програмою Розвитку ООН  та іншими донорами в межах її напрямків діяльності та окремих проектів, обговорені проблемні питання щодо розвитку у громаді та затверджений подальший план дій.

Учасниками форуму стали старости сіл/селищ ОТГ, голови/представники громадських організацій, представники ЗМІ, депутати міської ради, активісти, керівники та спеціалісти управлінь та відділів виконавчого комітету міської ради , представники структурних підрозділів державних органів влади,  що працюють на території Бахмутської об’єднаної громади, представники поліції, контролюючих органів.

З вітальним словом до учасників звернулись секретар Бахмутської міської ради Світлана Кіщенко, спеціалісти з соціальної мобілізації та доступу до правосуддя Програми ПРООН «Відновлення та розбудови миру» Наталія Красківська та Михайло Карелін.

Олена Подопригора, заступник директора Бахмтського НВК №11, керівник громадської організації «Ліга майбутніх поліцейських», учні НВК та члени ГО «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських» доповіли про реалізацію проекту «На захисті громадської безпеки» та розробку проекту «Діяльність служби порозуміння для запровадження медіації за принципом рівний рівному».

Проект «На захисті громадської безпеки» дозволив оснастити медіапростір для створення соціальних роликів на правову тематику для реалізації громадських проектів з метою  відновлення врядування та примирення на територіях України, що постраждали від військових конфліктів та підтримання миру на території Бахмутської міської ради. Діти представили свою діяльність у Лізі та запропонували переглянути вже відзняті відеролики, присвячені соціальним проблемам.

Метою проекту «Діяльність служби порозуміння для запровадження медіації за принципом рівний рівному» є створення служби порозуміння з числа членів Ліги Майбутніх Поліцейських з метою здійснення діяльністі у взаємодії з співробітниками ювенальної превенції м. Бахмут та учасниками навчально-виховного процесу, сприяння створення налагодженого механізму звернення до служби порозуміння щодо вирішення конфліктних ситуацій, розширення правового простору НВК. Педагогічний колектив та співробітники ювенальної превенції у взаємодії зі СП підтримують ініціативу лігівців у впровадженні відновних практик, які сприяють формуванню навичок партнерського спілкування та конструктивного діалогу, є прикладом толерантних стосунків.

Ще було представлено кілька цікавих проектів, тож співпраця ПРОООН і громади продовжується!

Участь учнів Бахмутського НВК № 11 членів ГО «Молодіжна Ліга Майбутніх Поліцейських» у Форумі місцевого розвитку Бахмутської громадиУчасть учнів Бахмутського НВК № 11 членів ГО «Молодіжна Ліга Майбутніх Поліцейських» у Форумі місцевого розвитку Бахмутської громадиУчасть учнів Бахмутського НВК № 11 членів ГО «Молодіжна Ліга Майбутніх Поліцейських» у Форумі місцевого розвитку Бахмутської громадиУчасть учнів Бахмутського НВК № 11 членів ГО «Молодіжна Ліга Майбутніх Поліцейських» у Форумі місцевого розвитку Бахмутської громадиУчасть учнів Бахмутського НВК № 11 членів ГО «Молодіжна Ліга Майбутніх Поліцейських» у Форумі місцевого розвитку Бахмутської громади

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально