Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 25 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Бахмутські студенти відчули себе в ролі президента та пізнавали толерантність через мистецтво

Переглядів: 622
27.06.2018 - 14:12
Бахмутські студенти відчули себе в ролі президента та пізнавали толерантність через мистецтво

В Бахмуті відбувся міський студентський форум «Зміни починаються в твоїй голові». За декілька годин молодь дізналась про нові можливості та ініціативи, змістила ракурс на різні речі і поняття.  Наприклад, за допомогою он-лайн гри учасники форуму побували у ролі президента і зрозуміли як державні рішення впливають на наповнення бюджету, соціальну підтримку та міжнародні відносини.

«Ми зараз в аудиторії відповіли тільки на частину питань, які стоять перед президентом, і ви зрозуміли, як важко прийняти рішення, брати відповідальність. Бо наслідком може стати зменшення підтримки населення, але при цьому наповниться бюджет чи підвищиться міжнародна підтримка», - підсумував спікер форуму, журналіст Українського антикризового медіа-центру розробник он-лайн сервісу Артем Жуков.

Щоб донести до слухачів основні тези свого виступу, темою якого була толерантність у суспільстві, художниця Алевтина Кахідзе зробила перформанс – невеличку постанову. Вона у різних ролях показала ставлення людей до одної події. Така форма донесення складної і нової теми дуже сподобалась молоді.

«Мені було надзвичайно цікаво, я вперше була на лекції такого типу», - поділилась враженнями Евеліна з медичного коледжу.

Молодь також зацікавила можливість стати волонтером всеукраїнської ініціативи «Будуємо Україну разом», що скорочено називають «БУР». Координатор організації «ВІЛЬна ХАта» Євген Бойко розказав як волонтери допомагають родинам, що опинились у скрутному становищі ремонтувати житло, малюють мурали і створюють громадські простори. До спікера була безліч питань про те скільки існує проект, хто може стати волонтером і що потрібно буде робити. На всі питання студенти отримали відповідь і дізнались, що потрапити до проекту можна вже цього літа. Треба тільки обрати місто, подати заявку в групі БУР в Фейсбуці та чекати на відповідь.

Про те, як завдяки проекту «Код міста» змінились міста Донеччини, розказала співкоординатор  програми Віта Базан. Завдяки проекту в містах створились нові громадські простори, так в Бахмуті – це сцена у верхньому парку.

Форум почався з вітального слова начальника Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради  Махничевої  Л.О. та начальника відділу внутрішньої політики Бахмутської міської ради Кудрявих С.А., і закінчився у теплій атмосфері за чашкою кави, спільними фото, новими знайомствами та ідеями.

Бахмутські студенти відчули себе в ролі президента та пізнавали толерантність через мистецтвоБахмутські студенти відчули себе в ролі президента та пізнавали толерантність через мистецтвоБахмутські студенти відчули себе в ролі президента та пізнавали толерантність через мистецтво

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально