Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 22 гостя.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Жорстокість простіше попередити, ніж вести з нею боротьбу

Переглядів: 330
03.07.2018 - 11:21
Жорстокість простіше попередити, ніж вести з нею боротьбу

Наше майбутнє, наше щастя, наші проблеми і радості - все це наші бажані й улюблені діти. Дитинство — пора становлення особистості. Конституція України гарантує право на захист від насильства над особою, зокрема дітей.  Але чи завжди вони отримують ці права? На жаль - ні.

Однією з причин смерті дітей, зокрема, раннього віку – є брак належного за ними догляду, незабезпечення їхніх основних потреб. Саме у цей період дитина потребує найбільшої уваги і захисту. З перших років життя дитина «вбирає» все, що бачить і чує у себе вдома, адже її життя стає частинкою життя сім'ї.

На телебаченні та в інтернеті останнім часом все частіше обговорюються питання неналежного догляду та жорстокого поводження з дітьми.  Багато хто з нас під жорстоким поводженням має на увазі фізичне або сексуальне насильство. Але жорстоке поводження з дітьми проявляється у простому нехтуванні потребами дитини, тобто відсутності уваги, турботи, догляду та вихованню дитини.   Це все впливає на психіку дитини:  гальмується розвиток, можливе формування патологічних рис характеру. Як наслідок в подальшому – безпритульність дітей, алкоголізм, наркоманія.

Частіше це відбувається в сім’ях, які опинились в складних життєвих обставинах та не можуть самостійно подолати або мінімізувати негативний вплив, зокрема, безробіття, низький достаток в сім'ї, алкоголізм, багатодітна або неповна сім'я, погані житлові умови, фізична перевтома, юний вік батьків та їх прагнення до розваг, ухиляння від батьківських обов’язків.

На жаль, в нашому суспільстві переважає думка, що проблеми жорстокого поводження із членами сім’ї є внутрішньою проблемою цієї сім’ї і не треба втручатись, «самі розберуться».  Саме байдужість оточуючих – сусідів, родичів, знайомих часто приводять до трагічних ситуацій. Повірте, втручатись потрібно, адже дитина не може захистити свої права сама.

Якщо ви бачите сусідів, які залишають на тривалий час малечу вдома без нагляду, бачите голодних, неохайних дітлахів - НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ!

Повідомте про будь-які тривожні факти:

- спеціалістів Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за телефонами (0627) 44- 60- 69   та (0627) 44-60-70;

- Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради за телефоном (0627) 44-03-78;

- Чергова частина Бахмутського відділу поліції Головного управління національної поліції в Донецькій області телефони  (0627) 44-59-56      050 473 30 55;

-  або 102.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально