Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 32 гостя.

Рекомендуємо

Продовжуємо роботу в центрі розвитку підприємництва

Переглядів: 362
05.07.2018 - 13:36
Продовжуємо роботу в центрі розвитку підприємництва

В середу 4 липня, як і завжди,  в Бахмутському міському центрі зайнятості  в рамках роботи Центру розвитку підприємництва відбувся черговий тренінг з бізнес - планування  для представників малого бізнесу та безробітних, які зацікавлені в питанні організації власної справи.

Завдання, яке ставили перед собою організатори тренінгу, - сприяння розвитку підприємницької ініціативи, інформування про можливості служби зайнятості, її соціальних партнерів, міжнародних програм  які направлені на допомогу  зацікавленим особам в організації та розширенні власної справи.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Роман Коновал представив  присутнім діючі в нашому регіоні  грантові програми міжнародних організацій.

Головний спеціаліст відділу економічного розвитку і торгівлі Бахмутської РДА Анастасія Явтушенко  детально ознайомила учасників тренінгу з умовами участі суб’єктів малого підприємництва в програмі Донецької ОДА «Український донецький куркуль», де за результатами  конкурсного відбору проектів надається  фінансова підтримка на реалізацію.  

Завідувач сектором профорієнтації   Галина Сіддікі звернула увагу присутніх на нові джерела отримання необхідної інформації: «Сьогодні можна знайти багато джерел інформації, за  допомогою яких можна отримати знання з основ бізнес-планування. Це може бути  додаток на андроїд «Центр розвитку підприємництва», онлайн ресурс «Прометеус», відео-уроки із складання бізнес-проекту, семінари та тренінги, що пропонує Донецька торгово-промислова палата. Головне - це дає можливість  правильно проаналізувати та розрахувати  ділову стратегію бізнесу: пріоритетні цілі та завдання, напрями діяльності, обґрунтування  необхідних ресурсів та засобів їх використання». Основна частина тренінгу традиційно була присвячена  розгляду загальних правил складання бізнес –плану,  його структури.

Наразі «Центр розвитку підприємництва» запрошує скористатися послугами служби зайнятості всіх, хто планує стати чи є підприємцем і має питання щодо інформації з питань грантових програм. Чекаємо на вас  щосереди з 10-00  до 13-00 в Бахмутському міському центрі зайнятості.

Г. Сіддікі
завідувач сектором профорієнтації
Бахмутського МЦЗ

4 липня в Бахмутському міському центрі зайнятості  в рамках роботи Центру розвитку підприємництва відбувся черговий тренінг з бізнес - планування  для представників малого бізнесу та безробітних, які зацікавлені в питанні організації власної справи.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально