Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 20 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

МОЛОДЬ БАХМУТА ЗАВІТАЛА НА ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ

Переглядів: 56
09.07.2018 - 13:36
МОЛОДЬ БАХМУТА ЗАВІТАЛА НА ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ

6 липня Бахмутським міським центром зайнятості сумісно з міжнародною гуманітарною організацією "Save the Children" та Благодійним фондом "Слов’янське Серце" біля Міського народного Дому було проведено Ярмарок вакансій для молоді. Ярмарок відвідали понад 100 молодих людей, серед яких 71 - зареєстровані безробітні.

Під час заходу представники 8 роботодавців презентували свої підприємства та спілкувалися із претендентами на вакансії, всього шукачам роботи було представлено понад 250 вакансій на території міста Бахмут та Бахмутського району. Також на Ярмарку було представлено близько 700 вакансій  наданих роботодавцями поблизу розташованих міст Донецької області – Костянтинівка, Краматорськ, Слов’янськ, Дружківка та інших.

З навчальних закладів у Ярмарку взяв участь Бахмутський індустріальний технікум Державного вищого навчального закладу "Донецький національний технічний університет",  Серед  учасників заходу були присутні  представники  підприємств, які готові взяти молодь на перше робоче місце: КП "БАХМУТЕЛЕКТРОТРАНС", ТОВ "ЗКМ", ТОВ "АРТЕМІВСЬКИЙ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИЙ ЗАВОД", ТОВ НВП "ES ПОЛІМЕР", ПАТ "МАКІЇВСЬКИЙ ЗАВОД МЕТАЛЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ", ТОВ «БАХМУТ-ЕНЕРГІЯ» та організацій, які сьогодні мають  потребу в персоналі: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "БАХМУТСЬКА УСТАНОВА ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ (№6)", ДОНЕЦЬКА ДИРЕКЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРПОШТА". Підприємства - учасники Ярмарку отримали подяки за активну участь у заході. До роботодавців протягом заходу звернулись 87 шукачів роботи, 14 з них - виявили бажання зустрітися із роботодавцями безпосередньо на підприємствах.

Представник благодійної організації "Слов'янське серце" надав інформацію про підтримку молоді та внутрішньо переміщених осіб. Міжнародна Гуманітарна Організація "Save the Children" в Україні в рамках проекту EU4Youth: «Кращі навички для кращого майбутнього» спільно з партнерською організацією благодійний фонд «Слов’янське Серце» з квітня 2018 р. по січень 2019 р. в м. Слов’янськ, Краматорськ, Бахмут та Лиман проводить діяльність зі сприяння розвитку підприємницького потенціалу молоді, забезпечення розширення доступу до можливостей освіти і професійної підготовки для збільшення можливостей подальшого працевлаштування.

В ході заходу учасники Ярмарку мали змогу ознайомитися з послугами служби зайнятості, інноваційними напрацюваннями Донецької обласної служби зайнятості.

Спеціалісти центру зайнятості надавали всім бажаючим консультації з питань складання резюме, проводили тестування з метою визначення професійної спрямованості особистості Працював сектор самостійного пошуку роботи з інформацією про вільні робочі місця. Шукачі роботи також отримували інформацію щодо професійної підготовки, сприяння працевлаштуванню, додаткових гарантій зайнятості окремим категоріям безробітних, передбачених чинним законодавством та сприяння їх працевлаштуванню.

МОЛОДЬ БАХМУТА ЗАВІТАЛА НА ЯРМАРОК ВАКАНСІЙМОЛОДЬ БАХМУТА ЗАВІТАЛА НА ЯРМАРОК ВАКАНСІЙМОЛОДЬ БАХМУТА ЗАВІТАЛА НА ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально