Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 19 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Змагання з спринт триатлону «Iron Way Kharkiv Man sprint 2018»

Переглядів: 683
12.07.2018 - 11:17
Змагання з спринт триатлону «Iron Way Kharkiv Man sprint 2018»

8 липня у  м Харкові відбулися відкриті змагання з спринт триатлону «Iron Way Kharkiv Man sprint 2018» у яких взяли участь 180 осіб з різних міст України. Спортсменам належало проплисти 750 м, проїхати на велосипеді 20 км і пробігти 5 км.

В рамках підготовки до змагань з триатлону на полужелезної дистанції IRON WAY 70.3, які відбудуться в кінці серпня в Харкові, наш тріатлет і марафонець Юрій Кожуховский зробив тренувальний старт в цих змаганнях. «22 місце в абсолюті і четверте в своїй віковій категорії стали не поганим результатом важкого тренування» - поділився інформацією Юрій. «Попереду ще півтора місяці тренувань для подолання основної дистанції (1950 метрів плавання, 90 км. велосипедної гонки і 21,097 метрів бігу), вийти з п'яти годин загального часу подолання дистанції – моя мета» - продовжив спортсмен. Вітаємо з успішним виступом та бажаємо удачі і відмінного виступу на черговому старті.

Відзначимо, «Kharkiv Man» - це відкриті змагання з триатлону, що традиційно проходять у Харкові (з недавнього часу столиці тріатлону), з метою популяризації активного способу життя та покращення спортивного іміджу України.

В рамках підготовки до змагань з триатлону на полужелезної дистанції IRON WAY 70.3, які відбудуться в кінці серпня в Харкові, наш тріатлет і марафонець Юрій Кожуховский зробив тренувальний старт.8 липня у  м Харкові відбулися відкриті змагання з спринт триатлону «Iron Way Kharkiv Man sprint 2018» у яких взяли участь 180 осіб з різних міст України. Спортсменам належало проплисти 750 м, проїхати на велосипеді 20 км і пробігти 5 км. 8 липня у  м Харкові відбулися відкриті змагання з спринт триатлону «Iron Way Kharkiv Man sprint 2018» у яких взяли участь 180 осіб з різних міст України. Спортсменам належало проплисти 750 м, проїхати на велосипеді 20 км і пробігти 5 км. 8 липня у  м Харкові відбулися відкриті змагання з спринт триатлону «Iron Way Kharkiv Man sprint 2018» у яких взяли участь 180 осіб з різних міст України. Спортсменам належало проплисти 750 м, проїхати на велосипеді 20 км і пробігти 5 км. В рамках підготовки до змагань з триатлону на полужелезної дистанції IRON WAY 70.3, які відбудуться в кінці серпня в Харкові, наш тріатлет і марафонець Юрій Кожуховский зробив тренувальний стартВ рамках підготовки до змагань з триатлону на полужелезної дистанції IRON WAY 70.3, які відбудуться в кінці серпня в Харкові, наш тріатлет і марафонець Юрій Кожуховский зробив тренувальний стартВ рамках підготовки до змагань з триатлону на полужелезної дистанції IRON WAY 70.3, які відбудуться в кінці серпня в Харкові, наш тріатлет і марафонець Юрій Кожуховский зробив тренувальний стартВ рамках підготовки до змагань з триатлону на полужелезної дистанції IRON WAY 70.3, які відбудуться в кінці серпня в Харкові, наш тріатлет і марафонець Юрій Кожуховский зробив тренувальний старт

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально