Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 21 гість.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Перші нагороди турніру «Кубок дружніх націй» з боксу в Бахмуті отримали Віталій Малихін і Вікторія Тендюк

Переглядів: 390
12.07.2018 - 11:39
Перші нагороди турніру «Кубок дружніх націй» з боксу в Бахмуті отримали Віталій Малихін і Вікторія Тендюк

З 10 по 14 липня у Бахмуті, на ринзі в СК «Металург», тривають чемпіонат Донецької області з боксу і відкритий турнір «Кубок дружніх націй», в якому змагаються 139 боксерів з п’яти областей країни - Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Івано-Франківської. 

Відкритий турнір «Кубок дружніх націй» зібрав юнаків (2004-2005 р.н.) і молодь (2000-2001 р.н.) з п’яти областей країни, а за звання чемпіонів області з боксу змагаються юніори (2002-2003 р.н.) і дорослі (1978-1999 р.н.). 

Донеччина хлібом-сіллю зустріла учасників боксерських змагань. На церемонії відкриття спортсменів привітали організатори і почесні гості: директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації, перший заступник голови Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Володимир Мицик; заступник Бахмутського міського голови Вікторія Точена; начальник управління з питань фізичної культури і спорту Бахмутської міської ради Віктор Лис; президент Регіональної федерації боксу Донецької області Дмитро Єлисєєв; генеральний директор ТОО «Завод кольорових металів» Віталій Малихін; директор Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки Ігор Анушкевич; головний суддя змагань Дмитро Шурда. На церемонії відкриття пам’ятний кубок від оргкомітету і подяку за вклад в розвиток боксу отримав генеральний директор ТОО «Завод кольорових металів» Віталій Малихін. Також кубок і грамоту отримала Вікторія Тендюк - переможниця творчого конкурсу, що визначив м’я талісману турніру. Ії варіант - Вовченя Рінго - став найкращим серед понад тридцяти запропованових варіантів. 

Півфінальні двобої відбудуться у четвер, 12-го липня, а переможці визначатимуться в п’ятницю і суботу, 13-го і 14-го липня.

Організатори змагань: Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області, департамент сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації, Управління з питань фізичної культури і спорту Бахмутської міської ради, Регіональна федерація боксу Донецької області, Федерація боксу м. Бахмут.

З 10 по 14 липня у Бахмуті тривають чемпіонат Донецької області з боксу і відкритий турнір «Кубок дружніх націй», в якому змагаються 139 боксерів з п’яти областей країни - Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Івано-Франківської. З 10 по 14 липня у Бахмуті тривають чемпіонат Донецької області з боксу і відкритий турнір «Кубок дружніх націй», в якому змагаються 139 боксерів з п’яти областей країни - Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Івано-Франківської. З 10 по 14 липня у Бахмуті тривають чемпіонат Донецької області з боксу і відкритий турнір «Кубок дружніх націй», в якому змагаються 139 боксерів з п’яти областей країни - Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Івано-Франківської. З 10 по 14 липня у Бахмуті тривають чемпіонат Донецької області з боксу і відкритий турнір «Кубок дружніх націй», в якому змагаються 139 боксерів з п’яти областей країни - Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Івано-Франківської. З 10 по 14 липня у Бахмуті тривають чемпіонат Донецької області з боксу і відкритий турнір «Кубок дружніх націй», в якому змагаються 139 боксерів з п’яти областей країни - Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Івано-Франківської. З 10 по 14 липня у Бахмуті тривають чемпіонат Донецької області з боксу і відкритий турнір «Кубок дружніх націй», в якому змагаються 139 боксерів з п’яти областей країни - Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Івано-Франківської. З 10 по 14 липня у Бахмуті тривають чемпіонат Донецької області з боксу і відкритий турнір «Кубок дружніх націй», в якому змагаються 139 боксерів з п’яти областей країни - Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Івано-Франківської.

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально