Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 46 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Які послуги будуть надавати сімейні лікарі, терапевти і педіатри з липня

Переглядів: 1782
13.07.2018 - 11:32
Які послуги будуть надавати сімейні лікарі, терапевти і педіатри з липня

З 1 липня  2018 року в Україні розпочався важливий етап змін в системі охорони здоров’я.  Перші 149 комунальних та 12  приватних медичних  закладів України, які підписали договори з НСЗУ (Національна служба здоров’я України) в першій хвилі реформи, почнуть отримувати фінансування за моделлю «гроші за пацієнтом».

27.06.2018 завершилася реорганізація  КЗОЗ  «ЦПМСД Бахмутської міської ради»  у Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута".  Тож  укладання договору з НСЗУ планується здійснити в  другу хвилю.

Також   з 1 липня 2018 року   вступив у  дію   новий  список   безоплатних   послуг,    які українцям  мають надавати  сімейні  лікарі, терапевти  та педіатри (Наказ МОЗ України  від 19.03.2018 р.№504  «Про  затвердження    Порядку надання первинної медичної допомоги»).

Це  медичне обслуговування, на яке ви маєте право в кожному медичному закладі первинки, який фінансує держава.

Діагностика і лікування

Сімейні лікарі, терапевти і педіатри  спостерігатимуть за вашим станом здоров’я чи станом здоров’я вашої дитини, ставитимуть діагнози та лікуватимуть найбільш поширені хвороби, травми, отруєння.  За потреби ваш лікар дасть направлення до фахівця вторинної чи третинної допомоги – лора, ендокринолога, хірурга тощо – чи буде консультуватись з ним щодо вашого лікування.

Пакет безоплатних аналізів і досліджень

Зокрема загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою, загальний аналіз сечі, глюкоза крові, загальний холестерин, електрокардіограма, швидкий тест на вагітність, швидкі тести на ВІЛ, вірусні гепатити.

Сімейний лікар або терапевт за бажанням вагітної може вести неускладнену вагітність.

Лікар може взяти вагітну на облік до 12 тижнів. Коли є необхідність або вимагає протокол він направить вагітну до акушера-гінеколога.

Огляди дітей до 3-х років

Після народження дитини педіатр або сімейний лікар має проводити планові обов’язкові огляди, навіть коли дитина здорова: 10 оглядів лікаря і 6 оглядів медсестри у перший рік, 2 огляди в два роки і 1 огляд у три роки.

Паліативна допомога

Спостереження та оцінка стану важкохворого пацієнта, виписування рецептів для лікування больового синдрому.

Крім того, серед обов’язків вашого лікаря - вакцинація, профілактичні огляди, візити додому (за рішенням лікаря), рецепти на ліки та медичні довідки.

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально