Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 105 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

До 20-ї річниці Збройних Сил України

Переглядів: 6182
6 Грудень, 2011 - 14:43
До 20-ї річниці Збройних Сил України

До  20-ї  річниці Збройних Сил  України була підготовлена та проведена святкова програма в військовій частині А 2730.

З професійним святом привітали всіх,   хто стоїть на сторожі нашої держави,  хто служить у Збройних Силах. Командир військової частини  полковник Чоботок В. І. зачитав  привітальні телеграми, що надійшли на адресу частини , вручив подяки, оголосив прізвища тих, кому присвоєне чергове військове звання. Сила та міць української держави - у єдності армії та народу, тому військовослужбовці  приймали  найщиріші вітання з професійним святом від творчих колективів  Артемівського міського народного Дому (колективу народного танцю «Світанок», вокальної студії «Дзвінкі голоси» ). Пролунали пісні в виконанні Піскунової Оксани та Ткаченко Олександра. Ведуча побажала всім  мужності, сил і здоров’я, добра у родинах, миру і спокою на всій українській землі!

«За допомогу в проведенні заходів військово - патріотичної та культурно – виховної роботи з особовим складом військової частини А 2730, та з нагоди 20-ї річниці Дня Збройних Сил України» командир військової частини В. І. Чоботок оголосив подяку творчому колективу Артемівського міського народного Дому.

 

До 20-ї річниці Збройних Сил України була підготовлена та проведена святкова програма в військовій частині А 2730.До 20-ї річниці Збройних Сил України була підготовлена та проведена святкова програма в військовій частині А 2730.До 20-ї річниці Збройних Сил України була підготовлена та проведена святкова програма в військовій частині А 2730.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально