Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 97 гостей.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Відтворення християнських традицій

Переглядів: 7093
8 Грудень, 2011 - 13:45
Відтворення християнських традицій

Майбутнє України безпосередньо залежить від збереження і відтворення традиційних християнських моральних цінностей, ідеалів добра і любові. Про необхідність відродження духовності в Україні пише преса, цю проблему обговорюють працівники освіти. Духовність пов'язується з традиційною для України християнською вірою.

30 листопада 2011 року в Артемівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 12 пройшов постійно-діючий семінар для вчителів початкових класів, які викладають курс «Християнська етика в українській культурі». Семінар проводився з метою активізації діяльності вчителів, щодо  духовно-морального розвитку дітей шляхом надання основ знань про християнські духовні, моральні цінності (людяність, милосердя, пошану до батьків і старших, працелюбство, доброчесність тощо), які глибоко виявляються в українській культурі.

В роботі  семінару прийняли  участь  благочинний  Артемівського  округу о. Сергій, благочинний Соледарського округу о. Костянтин, Олександра Павлівна Хайруліна, методист Горлівського єпархіального управління. Ними було запропоновано створення Школи духовності для  батьків та вчителів.

Учасникам семінару було презентовано досвід роботи ЗОШ № 12 – «Школи духовності», яка працює в напрямку морально-духовного виховання учнів з 2000р. Під час виховного заходу на тему «Сходинки мудрості. Пізнаємо світ розумом і серцем», який провела вчитель початкових класів Юдіна О.І., діти вчилися бачити і цінувати внутрішню красу людини. А на занятті з курсу «Християнська етика в українській культурі», яке провела вчитель початкових класів Левченко Н.Г., молодші школярі усвідомили, що ввічливість дає можливість краще розуміти один одного, співпрацювати, запобігати непорозумінню.

Своїм досвідом з присутніми ділилася Немудрякіна І.В., вчитель початкових класів Артемівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. №4, переможниця обласного етапу «Вчитель року з предметів морально-етичного спрямування – 2011». Під час проведеного нею майстер-класу  вчителі знайомилися з інноваційними формами та прийомами роботи на заняттях курсу «Християнська етика в українській культурі».

Приємно здивувала учасників семінару вчитель початкових класів Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 14 Мірошниченко Р.С., яка показала фрагмент уроку з використанням фланелеграфу. Вона, ніби чарівниця, під час цікавої розповіді створювала малюнки з біблійних легенд.

Присутні відзначили, що одним із напрямків прилучення дітей до християнських цінностей може бути краєзнавча та екскурсійно-пошукова робота, в процесі якої діти мають змогу ознайомитися з досвідом і традиціями адаптації християнських моральних цінностей до культури рідного краю.

«Християнська етика в українській культурі» – один із наймолодших навчальних предметів у сучасній українській школі. Методист ММК Оніщенко І.В., підводячи підсумок семінару, відзначила, що цей предмет належним чином вписується в навчально-виховний процес і при відповідній підготовчо-організаційній роботі з боку методичних служб, Церкви й громадськості, сподівається на позитивні результати.

30 листопада 2011 року в Артемівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 12 пройшов постійно-діючий семінар для вчителів початкових класів, які викладають курс «Християнська етика в українській культурі».30 листопада 2011 року в Артемівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 12 пройшов постійно-діючий семінар для вчителів початкових класів, які викладають курс «Християнська етика в українській культурі».30 листопада 2011 року в Артемівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 12 пройшов постійно-діючий семінар для вчителів початкових класів, які викладають курс «Християнська етика в українській культурі».30 листопада 2011 року в Артемівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 12 пройшов постійно-діючий семінар для вчителів початкових класів, які викладають курс «Християнська етика в українській культурі».

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально