Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 26 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Ось і знову до нас завітала красунечка осінь...

Переглядів: 903
04.09.2018 - 15:28
Ось і знову до нас завітала красунечка осінь...

1 вересня 2018 року в Школі мистецтв міста Бахмута пролунав перший дзвоник, який у черговий раз сповістив про початок нового навчального року!

Шкільний майданчик вмить наповнився веселим сміхом, знову зазвучали музика та пісні. Свято першого дзвоника – це завжди хвилююча подія, особливо для першокласників, які сьогодні були головними героями дійства.

Директор Школи Гринь Євгенія Василівна привітала всіх з чудовим днем та побажала всім натхнення, творчих здобутків та наполегливості у навчанні. На свято завітала і казкова Королева знань, яка розповіла дітям багато цікавого про свою країну та подарувала першоклашкам чарівний ключик від неї.

Концертні номери у виконанні учнів та викладачів Школи мистецтв міста Бахмута приємно вразили слухачів, створили атмосферу святкового настрою та додали дійству ще більшої урочистості. Виставка творчих робіт учнів художнього відділення представила різнобарвну палітру кольорів та можливостей юних художників. Наприкінці заходу на малюків чекав справжній сюрприз, подарунок – яскраві повітряні кульки.

До того ж, у шкільній бібліотеці, наш бібліотекар Гринь О.М., підготувала для своїх маленьких гостей виставку книжок та розважальну хвилинку з цікавими конкурсами та розвагами.

1 вересня 2018 року в Школі мистецтв міста Бахмута пролунав перший дзвоник, який у черговий раз сповістив про початок нового навчального року!1 вересня 2018 року в Школі мистецтв міста Бахмута пролунав перший дзвоник, який у черговий раз сповістив про початок нового навчального року!1 вересня 2018 року в Школі мистецтв міста Бахмута пролунав перший дзвоник, який у черговий раз сповістив про початок нового навчального року!1 вересня 2018 року в Школі мистецтв міста Бахмута пролунав перший дзвоник, який у черговий раз сповістив про початок нового навчального року!1 вересня 2018 року в Школі мистецтв міста Бахмута пролунав перший дзвоник, який у черговий раз сповістив про початок нового навчального року!1 вересня 2018 року в Школі мистецтв міста Бахмута пролунав перший дзвоник, який у черговий раз сповістив про початок нового навчального року!1 вересня 2018 року в Школі мистецтв міста Бахмута пролунав перший дзвоник, який у черговий раз сповістив про початок нового навчального року!

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально